Axalta mianuje Jima Muse'a na stanowisko Vice President of Refinish na region EMEA

axalta logo © Axalta

Udostępnij:

Axalta dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, ogłosiła objęcie stanowiska Vice President of Refinish na Europę, Bliski Wschód i Afrykę przez Jima Muse’a, który zastąpi Adriena Schrobiltgena.  

Muse dołączył do Axalta w 2013 r. Swoją karierę w firmie zaczynał w zespole kierowniczym ds. lakierów renowacyjnych w Ameryce Północnej. W 2015 r. otrzymał nagrodę Axalta Senior Leadership Award za swój nieoceniony wkład w rozwój firmy. Na ostatnio zajmowanym stanowisku - jako Vice President of Global Refinish Sales - Muse sprawował pieczę nad globalną bazą klientów i był odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi amerykańskimi klientami.Z wielką przyjemnością witam Jima w regionie EMEA. Jego ogromne zaangażowanie w doskonalenie sprzedaży w połączeniu z jego wkładem w tworzenie i wdrażanie nowych strategii rynkowych w Ameryce Północnej sprawiają, że jest doskonałym kandydatem na to stanowisko. Jestem przekonany, że jego bogata wiedza na temat branży lakierniczej oraz umiejętności przywódcze będą nadal przyczyniać się do rozwoju firmy w naszym regionie – powiedział Yves Kerstens, Vice President Axalta i President na rynek EMEA. 

Po 34 latach zwieńczonej sukcesami pracy w Axalta Adrien Schrobiltgen odchodzi z firmy, aby podjąć nowe wyzwania poza branżą lakierniczą. – Dziękujemy Adrienowi za jego wkład w rozwój firmy i życzymy mu sukcesów w jego nowych przedsięwzięciach – mówi Kerstens.

Muse pracuje w siedzibie firmy na region EMEA, mieszczącej się w szwajcarskiej Bazylei.Źródło: Axalta

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również