Bajaj Qute – pojazd dla Twojego biznesu. Nowy sposób na skuteczny transport

© Romet

Udostępnij:

Solidny, niewielki i zwinny. Bajaj Qute otwiera nowy rozdział we współczesnym transporcie.

Poznaj Bajaj Intracity Qute. To pojazd, który  jest odpowiedzią na rosnące problemy z transportem na krótkich dystansach i komunikacji miejskiej.Czterokołowy Qute jest homologowany wg kategorii L7e, co oznacza, że można go prowadzić, posiadając jedynie prawo jazdy kategorii B1. Dzięki temu pozwala odkrywać uroki posiadania własnych czterech kółek już w wieku 16 lat.

Ten zgrabny i zwinny pojazd, zanim trafił do seryjnej produkcji, został poddany solidnym testom, podczas których przejechał łącznie ponad 3 miliony kilometrów. To dało pewność, że w ręce klientów trafia sprawdzona konstrukcja o potwierdzonych walorach użytkowych. Qute potrafi zaskoczyć swoją mobilnością, a dzięki oszczędnemu i zarazem dynamicznemu napędowi nie tylko wygodnie przewiezie nawet 4 osoby, ale również może z powodzeniem służyć jako pojazd dostawczy.

Napędza go nowoczesny 4-zaworowy silnik benzynowy z zapłonem DTS-i, który w połączeniu z niewielką masą własną pojazdu zapewnia sprawną komunikację i spore oszczędności. Spalanie na poziomie 3,6 l/100 km oraz promień skrętu wynoszący zaledwie 3,5 metra, to niezwykle ważne atuty dla ekonomicznego i wydajnego transportu. Odpowiednio zestopniowana skrzynia biegów posiada pięć przełożeń do przodu oraz bieg wsteczny i sprawia, że nie straszne są mu nawet największe wzniesienia.

Qute to sprytny pojazd, który doskonale sprawdzi się podczas codziennych dojazdów do szkoły, pracy lub jako narzędzie transportu w usługach. Kurier, dostawca pizzy, zaopatrzenie dla sklepów, warsztatów i przemysłu – opcji wykorzystania tego wszechstronnego pojazdu jest wiele. Po złożeniu tylnych siedzeń Qute oferuje pokaźne 850 litrów pojemności bagażowej, a dostępne w opcji relingi dachowe, pozwolą również na transport towaru o ponadstandardowych gabarytach. Ten wszechstronny pojazd jest także wykorzystywany w szkołach nauki jazdy jako pojazd szkoleniowy, przygotowując do egzaminów na prawo jazdy kategorii B1.

Prostota obsługi oraz łatwość manewrowania sprawiają, że nadaje się idealnie do rozpoczęcia przygody z motoryzacją. Bajaj Qute to solidny, ekonomiczny i przyjazny w użytkowaniu pojazd, który na nowo definiuje skuteczny transport w nowoczesnych aglomeracjach.Dowiedz się więcej: www.bajaj.pl.

Źródło: Informacja prasowa Bajaj

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również