Bartek Ostałowski promuje ekspresową dostawę z Inter Cars

Szeroki asortyment części i szybka dostawa, to jedne z czynników, dzięki którym Inter Cars na przestrzeni blisko 30 lat zbudował pozycję niekwestionowanego lidera na polskim rynku. Właśnie te aspekty pokazuje w swoim najnowszym filmie Bartek Ostałowski, ambasador marki.

"Ekspresowa dostawa z Inter Cars" to najnowsza produkcja przygotowana przez zespół Bartka Ostałowskiego. Film w zabawny i nieco ekscentryczny sposób pokazuje, że komfort oraz satysfakcja klientów Inter Cars są dla firmy zawsze na pierwszym miejscu.

Bartosz Ostałowski to jedyny na świecie profesjonalny kierowca wyścigowy i drifter, który pomimo tego, że nie ma obu rąk, startuje w regularnych zawodach, konkurując z pełnosprawnymi kierowcami. Pomimo swojej niepełnosprawności posiada międzynarodową licencję federacji FIA. Jest zawodnikiem Driftingowych Mistrzostw Polski, ligi Drift Masters European Championship i Drift Kings. Jako jedyny Polak w historii wystąpił w najpopularniejszym programie motoryzacyjnym na świecie – „The Grand Tour” u boku Richarda Hammonda.

Źródło: Inter Cars