10 czerwca BILSTEIN i FAG zapraszają na kolejne szkolenie on-line

Andrzej Wojciech Buczek, doradca techniczny w IHR Warszawa, oficjalnego dystrybutora marki BILSTEIN w Polsce © BILSTEIN

Udostępnij:

Amortyzatory BILSTEIN i zawieszenie FAG to połączone szkolenie dla mechaników w ramach programu Repxpert. Rejestracja uczestnictwa pozwala na zadawanie pytań i komentarze.

Szkolenia od zawsze były ważnym elementem wsparcia BILSTEIN dla mechaników. W Polsce odbyło się już wiele takich spotkań zarówno w formie wykładów, jak i praktyki na stanowisku warsztatowym. Panująca od miesięcy sytuacja wymusiła zmianę formuły na on-line, ale też otworzyła nowe możliwości. W zajęciach może wziąć udział niemal nieograniczone grono zainteresowanych, a tematykę można łączyć z innymi aspektami wymiany amortyzatorów.Przykładem jest szkolenie BILSTEIN i FAG zrealizowane w ramach programu Repxpert, które odbyło się pod koniec kwietnia. Poruszono tematy związane między innymi z geometrią zawieszenia, budową i typami amortyzatorów, oceną uszkodzeń oraz wskazówki montażowe.

Kolejne szkolenie odbędzie się 10 czerwca 2021 o godzinie 14:00. Jest ono otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a przebieg będzie można śledzić na żywo, np. na stronie BILSTEIN na Facebooku. Niemniej rejestracja na stronie https://szkolenia.repxpert.pl pozwoli na aktywne uczestnictwo, zadawanie pytań i komentowanie.

Źródło: BILSTEIN

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również