Bridgestone przygotowuje się na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

bridgestone tokio © Bridgestone

Udostępnij:

Bridgestone, największy światowy producent opon i wyrobów z gumy oraz jedyny Globalny Partner Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich z siedzibą główną w Tokio, świętuje rok dzielący od Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Z tej okazji zaprasza wszystkich do śledzenia przygotowań do następnych Igrzysk Olimpijskich i osobistego doświadczenia, co znaczy wspierać ludzi w podążaniu za marzeniami.

Nadchodzące Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 mają szczególne znaczenie dla Bridgestone, który od 90 lat zajmuje ważne miejsce w historii Japonii i który zatrudnia w tym kraju ponad 28000 pracowników. W ramach globalnego zobowiązania Bridgestone polegającego na usprawnieniu sposobu przemieszczania się, życia, pracy i rozrywki, firma wspiera Igrzyska Tokio 2020 tak, aby dla wszystkich zawodników, pracowników, kibiców i gości pobyt w Japonii podczas Igrzysk był wspaniałym doświadczeniem. Co więcej, firma pracuje nad maksymalnym wsparciem Igrzysk, na którym skorzysta także miasto Tokio i jego mieszkańcy, a pozytywny wpływ działań firmy będzie widoczny także po zakończeniu Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.Masaaki Tsuya, Dyrektor Generalny Bridgestone Corporation, powiedział – Jako jedyny Globalny Partner Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich z siedzibą główną w Tokio jesteśmy bardzo dumni z tego, że możemy wspierać te Igrzyska i powitać świat w naszych progach. Kiedy Bridgestone powstał w 1931 roku, troska jego założyciela o dobrobyt i szczęście całej ludzkości była wpisana w kulturę firmy i wciąż znajduje ona swój wyraz w naszej obecnej misji, którą jest „Służba społeczeństwu produktami najwyższej jakości”. Wspierając Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie Tokio 2020, planujemy zaprezentować nasze długoletnie wartości, a także nowatorską wizję rozwiązań w zakresie mobilności.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów, usług i rozwiązań Bridgestone z dumą wspiera Międzynarodowy Komitet Olimpijski (IOC), Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski (IPC) oraz Komitet Organizacyjny Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich (TOCOG) w przygotowaniu jednych z najbardziej wyjątkowych i zrównoważonych Igrzysk jakie do tej pory zorganizowano z myślą o zawodnikach, kibicach oraz dla miasta-gospodarza. Wsparcie firmy obejmuje:

• Plany wykorzystania pozycji Oficjalnego Dostawcy Opon dla Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich oraz wyposażenia oficjalnej floty samochodowej Tokio 2020 w produkty firmy.
• Ogłoszony niedawno montaż izolacji sejsmicznych w Tokijskim Centrum Sportów Wodnych i na Arenie Ariake, które mają zniwelować niebezpieczeństwo uszkodzenia obiektów w przypadku trzęsienia ziemi.
• Wsparcie Urzędu Transportu Metropolitalnego Tokio, które ma na celu poprawę płynności ruchu w Tokio następnego lata.
• Wiele dodatkowych wiodących w branży produktów i rozwiązań, które mają przyczynić się do wydajnego i zrównoważonego transportu, wydajnego budownictwa, i nie tylko.
• Program wolontariatu, który umożliwi współpracę setek pracowników i organizatorów, oraz przełoży się na przyjemność i wygodę doświadczania Igrzysk dla kibiców i zawodników.

Wszystkie działania Bridgestone w ramach Globalnego Partnerstwa Olimpijskiego i Paraolimpijskiego mają na celu inspirowanie osób o różnym stopniu sprawności do wytrwania mimo przeciwności losu i ,,podążania za marzeniami’’. Aby skuteczniej wesprzeć ich wysiłki, firma współpracuje z ponad 50 inspirującymi zawodnikami Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w ponad 15 krajach, którzy będą pełnić rolę ambasadorów marki w Drodze do Tokio 2020. Ta współpraca, a także wsparcie, które Bridgestone zapewnia ponad 200 Narodowym Komitetom Olimpijskim (NOCs) jest świadectwem wiary firmy w potęgę sportu, który budzi emocje, integruje i inspiruje ludzi na całym świecie.

Następne letnie Igrzyska Olimpijskie będą kolejnym krokiem milowym dla Bridgestone. Firma zaprezentuje wtedy światu swoje nowe koncepcje technologiczne i przedstawi się jako przedsiębiorstwo jeszcze bardziej innowacyjne i o jeszcze większym globalnym zasięgu w roku 2020. W ciągu następnych miesięcy Bridgestone będzie informować o szczegółach wkładu w Igrzyska Tokio 2020.Źródło: Bridgestone

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również