Ceramiczne klocki hamulcowe Quaro w nowej ofercie Auto Partner

ceramiczne klocki hamulcowe Quaro © Auto Partner

Udostępnij:

Oferta części Quaro dostępnych w sprzedaży Auto Partner została poszerzona o kolejny nowy produkt – ceramiczne klocki hamulcowe, czyli klocki typu „low dust” Quaro Silver Ceramic. Tego typu klocki montowane są na pierwszy montaż już od dłuższego czasu w samochodach klasy premium, a od niedawna także w pojazdach klasy średniej. 

Nowy produkt posiada najnowszy typ okładziny hamulcowej o zredukowanych własnościach pylących. Materiał cierny z włóknami ceramicznymi zapewnia skuteczne i stabilne hamowanie, nawet w najbardziej wymagających warunkach i przy najwyższych temperaturach pracy.Wszystkie klocki Quaro Silver Ceramic wyposażone są w unikatowe wielowarstwowe shimy z wierzchnią warstwą ze stali nierdzewnej. Takie nakładki antywibracyjne zapewniają ciche, pozbawione pisków hamowanie praktycznie przy każdym wciśnięciu pedału hamulca. Użycie stali nierdzewnej skutecznie chroni shimy przed korozją i rozwarstwianiem, co zapobiega zjawisku utraty ich własności tłumiących przy długim okresie eksploatacji.

Oferta Quaro Silver Ceramic dostępna w sprzedaży Auto Partner obejmuje ponad 450 referencji i jest to obecnie najszersza oferta klocków typu „low dust” na rynku.

Źródło: Auto Partner

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również