Czwarty międzynarodowy szczyt dostawców pojazdów użytkowych Temot sporym sukcesem

logo Temot International © Temot International

Udostępnij:

W listopadzie we Frankfurcie nad Menem firma Temot International zorganizowała czwarty doroczny szczyt dostawców segmentu pojazdów użytkowych. W imprezie uczestniczyło ponad 100 przedstawicieli czołowych dystrybutorów i dostawców, dzięki czemu tegoroczna impreza odniosła największy sukces od debiutu w 2015 r.

Lista uczestników obejmowała 39 najbardziej renomowanych marek dostawców w branży pojazdów użytkowych, w tym m.in. takie firmy jak Knorr, ZF, Meritor, TMD, Valeo, Mann & Hummel, Bosch, Hengst. Skorzystali oni z możliwości nawiązania współpracy z 22 akcjonariuszami Temot, którzy zajmują się segmentem pojazdów użytkowych w Europie. W rezultacie szczyt Temot Commercial Vehicles Supplier stanowił doskonałe ramy dla ponad 600 indywidualnych spotkań pomiędzy udziałowcami i dostawcami, które koncentrowały się na możliwościach biznesowych oraz wymianie know-how.- Temot International bardzo wcześnie rozpoznał potencjał rynku CV, co doprowadziło do stworzenia oddzielnej jednostki biznesowej dla ciężarówek, przyczep i autobusów, która odpowiada wymaganiom łańcucha dostaw w tym trudnym sektorze. Na przykład, dzięki naszej usłudze "Pomoc drogowa" 24/7, oferujemy nawet usługę opracowaną dla tego segmentu - mówi Thomas Kobudzinski, wiceprezes Temot i kierownik działu biznesowego CV. - Z roku na rok nasz szczyt dostawców pojazdów użytkowych przyciąga coraz większą liczbę uczestników. Dowodzi to naszej percepcji, że na rynku brakuje platform sieciowych takich jak ta i że takie wydarzenia tworzą wartość i możliwości biznesowe dla wszystkich zaangażowanych.

Obecnie sieć pojazdów użytkowych Temot obejmuje 45 udziałowców z czterech kontynentów, którzy osiągają łączne przychody o wartości ponad 1,6 miliarda euro. Tym samym Temot należy do najsilniejszych sieci na całym świecie i wciąż jego wartość rośnie.

Źródło: Temot International

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również