Czym jest pakiet Exide Assistance i dlaczego warto go mieć?

Udostępnij:

Każdy akumulator marki Exide Premium i Centra Futura posiada bonus w postaci pakietu Exide Assistance. W czasie jego 3-letniego obowiązywania można dwukrotnie skorzystać z nieodpłatnej pomocy drogowej w przypadku awarii akumulatora.

Według danych udostępnionych przez największą w Europie pomoc drogową (ADAC – 2016), ponad 640 000 wezwań pomocy drogowej rocznie w samych Niemczech jest spowodowanych niesprawnym lub rozładowanym akumulatorem. Podobnych statystyk należy spodziewać się również w Polsce. Dlatego Exide Technologies oferuje akumulatory Exide Premium i Centra Futura z bezpłatnym pakietem Exide Assistance.

Akumulatorowy pakiet Assistance to doskonałe rozwiązanie dla tych kierowców, którzy boją się problemów z rozruchem silnika, np. spowodowanych niskimi temperaturami zimą lub bardzo wysokimi latem, a także rozładowaniem akumulatora na przykład z powodu niewyłączonych świateł czy po prostu awarii w czasie podróży. W pakiecie Exide Assistance, który jest dołączony bezpłatnie do każdego akumulatora tych gam, kierowca otrzymuje gwarancję dwukrotnej, nieodpłatnej pomocy drogowej w formie usprawnienia pojazdu, w sytuacji, gdy akumulator nie zadziała prawidłowo.

Szczegółowe informacje na temat zasad działania pakietu Assistance znajdziemy w karcie gwarancyjnej akumulatora; takich informacji może nam udzielić także doświadczony sprzedawca lub sam producent. Z bezpłatnej pomocy w ramach pakietu Exide Assistance można korzystać już od pierwszych chwil używania akumulatora Exide Premium lub Centra Futura.

W przypadku awarii akumulatora, niezależnie od miejsca i czasu, wystarczy zadzwonić pod wskazany w karcie gwarancyjnej numer telefonu, by wezwać pomoc drogową, nawet w najdalszy zakątek Polski. Jeżeli serwisant stwierdzi, że akumulator jest uszkodzony lub rozładowany, kierowca otrzyma odpowiednie, fachowe wsparcie. W ramach Exide Assistance pomoc ta świadczona jest przez jedną z najlepszych firm serwisu pomocy drogowej – Starter. W razie awarii wystarczy mieć przy sobie kartę gwarancyjną akumulatora.

Dlaczego warto mieć pakiet Exide Assistance?

Exide assistance logo    • W ciągu 3 lat od momentu zakupu akumulatora Exide Premium  i Centra Futura użytkownik ma prawo do dwóch bezpłatnych usprawnień pojazdu w przypadku awarii akumulatora (bezpłatna pomoc Exide Assistance nie obejmuje innych awarii samochodowych).
    • Jedynym wymaganym warunkiem skorzystania z pomocy jest posiadanie przy  sobie poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej na użytkowany akumulator.
    • Pomoc świadczona jest na terenie Polski przez 24 godziny na dobę, według zasad określonych w warunkach pakietu, opisanych w karcie gwarancyjnej akumulatora.

Exide akumulatory

Artykuł sponsorowany (Exide)

Udostępnij:

Drukuj


aE