Dayco z nagrodą organizacji General Motors

©

Udostępnij:

Firma Dayco została nagrodzona przez General Motors (GM) poprzez jej światową sekcję zajmującą się jakością i rozwojem dostawców, jako partner – dostawca, który wykazał się stałą jakością przez cały rok.


Nagroda, która jest przyznawana najlepiej działającym zakładom produkcyjnym, które spełniły lub przekroczyły bardzo rygorystyczne kryteria jakości i udzielały wsparcia całej organizacji GM, trafiła do zakładu San Luis Potosi w Meksyku Dayco za jego wkład w całym 2019 roku.

Ten sam zakład zdobył w ubiegłym roku podobną nagrodę od Fiat Chrysler Automobiles, kiedy to został wyróżniony za wyjątkową jakość zarówno w części produkcyjnej, jak i partnerskiej w zakresie dostaw Mopar.

Komentując otrzymanie nagrody od  GM, prezes Dayco Global Powertrain Operations, Michael Weiss, powiedział – To bardzo satysfakcjonujące, gdy nasi cenni klienci doceniają wdrożone systemy i procesy, które pozwalają produkować komponenty najwyższej jakości, na których można polegać. Ta nagroda jest zatem nagrodą dla naszych pracowników, którzy niestrudzenie pracują, aby Dayco była wyjątkową firmą.

Źródło: Dayco

Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategoriiaEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również