Delphi wprowadza górne mocowania amortyzatorów do oferty dedykowanej na Aftermarket

górne mocowania amortyzatorów © Delphi Technologies

Udostępnij:

Nowa gama mocowań amortyzatorów to dla dystrybutorów i warsztatów możliwość oferowania komponentów w jakości OE, przeznaczonych do stosowania podczas serwisu układu kierowniczego i zawieszenia. Kompletny zestaw (wszystko w jednym pudełku) pozwala warsztatom zaoszczędzić czas i pieniądze, umożliwiając szybkie i prawidłowe przeprowadzenie naprawy.

Delphi Technologies rozszerza swoją ofertę dla Aftermarketu o górne mocowania amortyzatorów. Bazując na gamie dotychczasowych części do układu kierowniczego i zawieszenia, nowe elementy metalowo-gumowe zostały zaprojektowane zgodnie z tymi samymi rygorystycznymi standardami OE, aby zapewnić cichą, komfortową i bezpieczną jazdę. Oferując ponad 100 numerów referencyjnych wraz z akcesoriami montażowymi o jakości OE, nowe części będą stanowić dla dystrybutorów i warsztatów atrakcyjny wybór w dynamicznie rosnącym segmencie rynku.Przewiduje się, że europejski segment rynku układów kierowniczych i zawieszenia (łącznie z częściami metalowo-gumowymi) będzie rósł o 3% rocznie, głównie ze względu na coraz większą ilość ubytków w nawierzchniach drogowych oraz rosnące oczekiwania użytkowników co do komfortu jazdy. Wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu na części zamienne, nowa oferta górnych mocowań amortyzatorów Delphi Technologies obejmuje ponad 100 numerów referencyjnych, pasujących do ponad 7900 zastosowań, takich jak BMW Mini, Ford Fiesta i VW Golf. Dzięki temu pokrycie europejskiego rynku układów kierowniczych i zawieszenia wynosi ponad 90%, przy czym w ciągu 2019 roku do oferty zostaną wprowadzone kolejne nowości.

Zły stan dróg utrudnia odczuwanie przyjemności płynącej z prowadzenia pojazdu i wpływa na jego eksploatację – komentuje Jean-Francois Bouveyron, wiceprezes Delphi Technologies Aftermarket, EMEA – Instalując nasze górne mocowania amortyzatorów, warsztaty będą w stanie zmniejszyć zarówno finansowy, jak i fizyczny wpływ dróg na eksploatację pojazdu - oferując wysokiej jakości trwałą naprawę, szybko przywrócą samochód do dalszej jazdy. Ponadto wybór części o wysokiej jakości wydłuży przyszłe okresy pomiędzy kolejnymi serwisami oraz zapewni doskonałą ochronę i bezpieczną, komfortową jazdę. Pomoże to także w nawiązaniu trwałych i opartych na zaufaniu relacji z klientami, co w efekcie zwiększy sprzedaż.

Dzięki użyciu wysokojakościowych mieszanek gumy, powlekanej stali i doskonałych klejów (które są stosowane w pozostałym asortymencie części metalowo-gumowych) górne mocowania amortyzatorów Delphi Technologies gwarantują optymalną kombinację wytrzymałości, elastyczności oraz redukcji hałasu i drgań, zapewniając płynną i przyjemną jazdę. Mocowania są również dostarczane z osprzętem montażowym klasy SAE, w tym z łożyskami OE, dzięki czemu ich serwis będzie szybki, niezawodny i profesjonalny.Usprawniając proces naprawy i serwisu pojazdów, ułatwiamy wybór osobom odpowiedzialnym za zakup części oraz mechanikom. Podobnie jak w przypadku innych części układu kierowniczego, kupując górne mocowanie amortyzatora Delphi Technologies, otrzymujesz w zestawie niezbędne akcesoria montażowe zgodne ze standardami OE. Oprócz trwałej naprawy opartej na najlepszych praktykach, całościowe rozwiązanie „all-in-one-box” („wszystko w jednym pudełku”) pozwoli warsztatom zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ odpowiednie części będą dostępne natychmiast. Opłacalność usługi często zależy od szybkiej i prawidłowej naprawy – a Delphi Technologies to umożliwia – podsumowuje Jean-Francois Bouveyron.

Źródło: Delphi Technologies

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również