DKV i Jania Fleet Mobility rozwijają ofertę na rynku flot osobowych

DKV Jania Fleet © DKV Jania Fleet

Udostępnij:

DKV Euro Service konsekwentnie rozwija swoją ofertę na rynku flot osobowych. Firma podpisała właśnie umowę partnerską z Jania Fleet Mobility, niezależną firmą zarządzającą flotami ponad 3 tysięcy aut dla swoich klientów.

Jania Fleet Mobility będzie oferować karty DKV, zapewniające  najszerszą sieć stacji paliw w Polsce, dostępną na jedną kartę paliwową. Sieć DKV liczy już blisko 5000 lokalizacji, do których należą zarówno stacje koncernów paliwowych, jak i kilkaset stacji lokalnych marek, jak Moya, Pieprzyk, Citronex, Avia czy Uniwar.Najmocniejszym argumentem oferty DKV na rynku flotowym jest bardzo rozległa sieć stacji, uniezależniająca pracę przedstawicieli handlowych od punktów konkretnych marek. Drugim aspektem jest brak limitów górnych bądź dolnych, wymaganych przy korzystaniu z karty paliwowej. DKV oferuje flotom specjalne ceny na ponad 220 stacjach w Polsce, położonych w kluczowych lokalizacjach. Stawki dostępne na nich są średnio 20-40 groszy niższe niż na dystrybutorze, ponieważ DKV kalkuluje je w oparciu o ceny SPOT.

Jania Fleet Mobility specjalizuje się w doborze najlepszych ofert dla flot aut osobowych, o różnych profilu i wielkości. Firma zarządza flotami swoich klientów, oferując 15 lat doświadczenia w zakresie audytów oraz doradztwa na rynkach polskim, czeskim i słowackim.

Źródło:DKV

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również