Dlaczego warto odwiedzić stoisko SKF podczas targów Automechanika 2018?

© SKF

Udostępnij:

SKF to jeden z globalnych liderów w zakresie projektowania i produkowania części do samochodów osobowych i użytkowych. Najlepszym miejscem do zaprezentowania najnowszych rozwiązań i oferty są targi branżowe, jak Automechanika we Frankfurcie.


Od ponad 100 lat firma SKF nierozerwalnie związana jest z branżą motoryzacyjną. Zebrane przez ten czas doświadczenia procentują dziś ścisłą współpracą ze wszystkimi markami już na etapie projektowania samochodu. Następnie rozwiązania te trafiają na pierwszy montaż, jednak w równym stopniu oferta obejmuje aftermarket.

To właśnie jej poświęcona będzie ekspozycja na zbliżających się targach Automechanika 2018 we Frankfurcie nad Menem. W dniach od 11 do 15 września w hali nr 4 stoisko D11 zaprezentowane zostaną liczne rozwiązania z zakresu łożysk kulowych, mechanizmów rozrządu łańcuchowego i paskowego, pomp wody, jak i układu kierowniczego oraz zawieszenia. Część oferty, liczącej ponad 10 tysięcy referencji, przygotowana została w formie kompletnych zestawów. Dzięki nim mechanik od razu otrzymuje niezbędne przy wymianie części i elementy. Dopełnieniem jest gama środków smarnych oraz narzędzi ułatwiający prawidłowy demontaż i montaż poszczególnych podzespołów.

Postęp technologiczny obejmuje również rozwiązania teleinformatyczne. Obecnie wyszukiwanie odpowiedniej referencji SKF opiera się na aplikacjach mobilnych lub identyfikacji za pomocą skanu kodu QR.

– Nasi inżynierowie systematycznie pracują nad nowymi rozwiązaniami i technologiami. Stąd też modyfikowane są nawet części, które trafiły już na pierwszy montaż czy aftermarket – mówi Karol Krasiński, Automotive Division, VSM Manager Poland – Na zbliżających się targach Automechanika we Frankfurcie przedstawimy wiele takich przykładów. Pokażemy też nowy asortyment produktów, co można potraktować w kategorii światowej premiery.


TOP w kategorii
Źródło: Informacja prasowa SKF

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również