Do wygrania bilety i przejazd z legendą rajdów na Gymkhana GRiD 

inter cars castrol gymkhana © Inter Cars

Udostępnij:

Gymkhana to dyscyplina motorsportu, która dostarcza ogromną dawkę emocji i adrenaliny. Przedstawiciele warsztatów Q Service Castrol, którzy zdecydują się wziąć udział w nowej promocji Inter Cars i Castrol, będą mogli nie tylko na żywo podziwiać zmagania zawodników startujących w tej dyscyplinie, ale mają również szansę wygrać przejazd z legendą rajdów samochodowych – Petterem Solbergiem.Zawody Gymkhana w Warszawie

Gymkhana GRiD odbędzie się 7 września w Ptak Warsaw Expo. Tego dnia Warszawa stanie się światową stolicą motorsportu. Wielkie nazwiska, niesamowite talenty i przede wszystkim potężne maszyny prezentować będą się na dwóch lustrzanych trasach.

Podczas zawodów kierowcy swoimi specjalnie przygotowanymi samochodami muszą jak najszybciej pokonać wytyczoną trasę z przeszkodami. Liczyć będą się prędkość, zaliczenie wszystkich przeszkód, ale też styl i show.

To idealne miejsce dla każdego fana mocnych wrażeń, niezwykle zwinnych i szybkich samochodów, adrenaliny, zapachu spalonej gumy i pięknych kobiet.Przejazd z legendą

Przedstawiciele warsztatów z zrzeszonych w sieci Q Service Castrol, którzy zdecydują się wziąć udział w nowej promocji będą mieli okazję na żywo zobaczyć wszystkie wymienione atrakcje.

Warunkiem wejścia do gry jest realizacja minimalnego progu zakupowego wynoszącego 2500 zł netto. Następnie klienci ścigać będą się w rankingu wzrostowym, generowanym na podstawie zakupów asortymentu konkursowego w okresie trwania akcji.

Nagrodą w konkursie jest 15 jednoosobowych zaproszeń VIP na event Gymkhana Grid, który odbędzie się w Centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Warto podkreślić, że dla dwóch osób, które osiągną najlepszy wynik, przewidziana jest dodatkowa nagroda – co-drive z legendą rajdów, Petterem Solbergiem.

Promocja trwa od 01.08.2019 do 31.08.2019 roku i dotyczy asortymentu Castrol EDGE.

Źródło: Inter Cars

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również