Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal już w czerwcu

dub it! inter cars tuning festival © Inter Cars

Udostępnij:

Dub IT! Tuning Festiwal to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i atrakcyjnych imprez motoryzacyjnych w naszym kraju. Od teraz wydarzenie ma nowego i silnego partnera – Inter Cars został partnerem tytularnym przedsięwzięcia i jeszcze mocniej zaangażuje się w organizację eventu zaplanowanego na 29-30 czerwca.

Ekscytujące pokazy driftu, super OES, kilkaset projektów tuningowych z całego świata, rozpalające wyobraźnię zwiedzających do czerwoności i największe europejskie firmy motoryzacyjne – to tylko część z niespodzianek, które czekają na odwiedzających kolejną edycję Dub IT Inter Cars Tuning Festiwal.- Dub IT! Tuning Festiwal to wydarzenie, które od dawna było w kręgu naszych zainteresowań. Przez ostatnie trzy lata byliśmy obecni na nim jako wystawca i było to dla nas fantastyczne doświadczenie. Możliwość obcowania z entuzjastami motoryzacji, którzy równie mocno jak my, kochają samochody, to niepodważalna wartość. To między innymi dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze mocniej zaangażować to w przedsięwzięcie, stając się sponsorem tytularnym imprezy - mówi Piotr Bok, Segment Manager Inter Cars odpowiedzialny za dział Tuning Motorsport.

- Po raz pierwszy w historii motoryzacyjnego show jakim jest DUB IT! nawiązaliśmy współpracę ze sponsorem tytularnym. To wsparcie partnera o ugruntowanej pozycji na rynku automotive. Pasjonaci, którzy odwiedzają nasze targi doskonale znają firmę Inter Cars, nie tylko jako dystrybutora znanych brandów tuningowych, ale także firmę wspierającą cenionych zawodników specjalizujących się w drifcie. Jesteśmy pewni, że wspólne działania umocnią pozytywny wizerunek imprezy i będą podstawą do kolejnych niebanalnych inicjatyw dla fanów czterech kółek - dodaje Grzegorz Figarski, dyrektor projektu Dub IT!

Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal to rodzaj motoryzacyjnego show, które od lat zrzesza fanów mocnych wrażeń, przyciągając do siebie zarówno entuzjastów motoryzacji z Polski, jak i innych krajów europejskich. Jak co roku, w ramach imprezy zostanie zaprezentowanych kilkaset projektów tuningowych. Zwiedzający będą mogli podziwiać zarówno superszybkie sportowe samochody, jak i klasyki motoryzacji. Tradycyjnie podczas Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal zwiedzający będą mieli do czynienia z niewiarygodną prędkością, długimi poślizgami i walką na centymetry. To wszystko za sprawą emocjonujących pokazów driftu, które cieszą się dużym uznaniem zwiedzających. W tym roku po raz pierwszy zorganizowana zostanie dla uczestników Konkursowa Jazda Samochodem z pomiarem czasu pod patronatem Automobilklubu Królewskiego. Ten Super OES będzie wizowany przez Polski Związek Motorowy.Źródło: Inter Cars

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również