Dunlop kolejny raz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

© Dunlop

Udostępnij:

Już w najbliższą niedzielę – 13 stycznia – serce niejednego fana motoryzacji z pewnością zabije szybciej, a Autodrom na warszawskim Bemowie zostanie rozgrzany do czerwoności. Na płycie obiektu po raz kolejny spotkają się mistrzowie kierownicy oraz czołowi zawodnicy motorsportu.

Wszystko w ramach Moto Orkiestry, największej charytatywnej imprezy motoryzacyjnej, organizowanej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel jest jeden – uzbieranie rekordowej sumy pieniędzy, która zasili konto fundacji i pomoże w leczeniu najmłodszych pacjentów. Do udziału w tej szczególnej akcji przyłączył się też Dunlop.Aby zachęcić fanów motoryzacji do hojności, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Będzie możliwość spotkań z czołowymi zawodnikami sportów motorowych, m.in. Kajetanem Kajetanowiczem, Łukaszem Byśkiniewiczem oraz Michałem Ratajczykiem. Nie zabraknie też tradycyjnej już parady samochodów, która przejedzie ulicami Warszawy. Osoby, które chciałyby dodatkowo wspomóc działalność WOŚP, mogą wziąć udział w licytacjach. Do zdobycia są m.in. vouchery na przelot szybowcem lub skok ze spadochronem, a także ciekawe gadżety motoryzacyjne przekazane przez markę Dunlop. Wśród nich znalazły się gry na konsole PS4 i Xbox, których akcja rozgrywa się na wyspie Man. Dzięki temu każdy gracz będzie mógł doświadczyć na własnej skórze emocji, które towarzyszą zawodnikom legendarnych wyścigów motocyklowych.

– Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny możemy zagrać wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i pomóc małym pacjentom. Idea przekraczania granic i osiągania kolejnych rekordów łączy Dunlop i fundację. Wierzę, że dzięki zaangażowaniu nas wszystkich uda się osiągnąć kolejny, wspaniały sukces – powiedziała Aleksandra Sobotka, Menedżer ds. opon motocyklowych Polska i Ukraina.Źródło: Biuro Prasowe Goodyear

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również