AutoExpert
Reklama
Reklama

Szkolenie na temat dwumasowego koła zamachowego

Preview
16.7.2020
Reklama
Reklama

Inter Cars wspólnie z firmą Schaeffler przygotowali dla swoich klientów specjalne szkolenie, skupiające się wokół tematu „Dwumasowe koło zamachowe”. Spotkanie będzie miało formę webinaru i zaplanowane zostało na wtorek, 28 lipca.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na stronie i 28 lipca o godz. 10.00 zalogować się pod wskazanym podczas rejestracji adresem. Każdy, kto poprawnie zgłosi swój udział w spotkaniu, będzie miał możliwość wziąć udział w certyfikowanym szkoleniu, prowadzonym przez eksperta firmy Schaeffler, Jerzego Horbatego.

Program szkolenia podzielony został na trzy bloki tematyczne, które poruszać będą takie zagadnienia, jak:

  • Budowa i zasada działania dwumasowego koła zamachowego,
  • Technologia jego montażu,
  • Diagnoza uszkodzeń oraz pomiary z użyciem przykładów rzeczywistych i uszkodzonych elementów.
Reklama

Czemu warto wziąć udział w szkoleniu?

Dla mechaników i właścicieli warsztatów to ogromna szansa na zdobycie nowej, trudno dostępnej na rynku wiedzy, pozyskanej bezpośrednio od najwyższej klasy eksperta.

Powiązane firmy

Reklama

Podczas spotkania omówione zostaną wszystkie najważniejsze tematy związane z wymianą i serwisem tego elementu: zapoznanie się z budową dwumasowego koła zamachowego i elementami sprzęgła, nabycie umiejętności diagnozy uszkodzeń i przyczyn ich powstawania oraz zapoznanie z technologią jego montażu.

Źródło: Inter Cars

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama