Opony Eurorepar Reliance na lato

©

Udostępnij:

Opony letnie Eurorepar Reliance to gama 49 wymiarów (od 13 do 17 cali), stosowanych w ogromnej większości samochodów poruszających się po drogach Europy.

Mieszanka gumowa z dodatkiem krzemionki ma poprawiać własności jezdne oraz przyczepność w czasie jazdy na mokrej nawierzchni. Jednocześnie jest "przyjazna dla środowiska" dzięki niskiej zawartości węglowodorów aromatycznych. Opony spełniają wymogi norm ECE R30 i R117 dla produktów bez wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (wg założeń standardu NF 15527).

Dwa opasania stalowe i osnowa tekstylna bezszwowa zapewniają optymalną wytrzymałość bieżnika i zwiększają trwałość bez pogarszania zachowania się opony podczas jazdy.

Blok centralny typu RIB ma za zadanie poprawiać reakcję samochodu na ruchy kierownicą. Pasek o kącie zero stopni poprawia stabilność podczas jazdy na wprost i zwiększa trwałość opony. Kwadratowe bloki z boku opony odpowiadają za dobre trzymanie opony podczas jazdy w zakrętach. 4 wzdłużne rowki bieżnika zapewniają dobre odprowadzanie wody spod opony w czasie jazdy na wprost.


 Źródło: EuroreparUdostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również