FAI prezentuje nowy zestaw Timing Chain Kit

timing chain kit fai © FAI

Udostępnij:

FAI jest znanym producentem części samochodowych oraz wszechstronnej linii zestawów Timing Chain Kit, do której ostatnio został dodany kolejny ważny zestaw. 

Zestaw części TCK87LVVT pasuje do wielu wariantów silnika 1.4 TSi, wykorzystywanego przez Volkswagena. Tym, co wyróżnia ten zestaw jest zgodność z ostatnimi wymaganiami jakości OE oraz poprawiona konfiguracja, która wymaga od montera wymiany wszystkich komponentów czasowych w poprzednich generacjach silników 1.4 TSi oraz 1.6 FSI na nową wersję. Konstrukcja została wdrożona ze względu na chęć poprawienia żywotności rozrządu i dopasowana do samochodów produkowanych od 2015 roku.Nowa konstrukcja zawiera zupełnie inny zestaw części bazujących na przeprojektowanym łańcuchu. Chociaż klienci nie mogą już kupić łańcucha w starym stylu, to FAI stworzyło kompletny zestaw, który zostanie doposażony dla wcześniejszych referencji TCK87VVT.

Zakres użycia zestawu jest szeroki, ponieważ części pasują do wielu samochodów od Golfa Mk V po ostatnią generację Skody Superb III 15.

Źródło: FAI

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również