FELGEO.PL zaprasza na stoisko CUB TPMS na targach Automechanika Frankfurt 2018

© Felgeo

Udostępnij:

Hurtownia felg aluminiowych i stalowych FELGEO.PL jako wyłączny dystrybutor CUB ELECPARTS Inc. w Polsce będzie obecna na jednej z najważniejszych na świecie wystaw techniki motoryzacyjnej.

W dniach 11–15 września na stoisku światowego i uznanego dostawcy rozwiązań TPMS, czyli firmy CUB TPMS zaprezentowane zostaną produkty z oferty FELGEO.PL z zakresu systemów monitorowania ciśnienia w oponach.


Flagowym produktem systemu jest programator CUB Sensor AID Pro (EU + USA), współpracujący z uniwersalnymi i w pełni programowalnymi czujnikami UNI Sensor. System zapewnia pokrycie ponad 98% aut dostępnych na rynku, umożliwia też klonowanie zamienników. Wyróżnikiem jest też nieograniczony i darmowy dostęp do aktualizacji oprogramowania.

Wizytując targi, koniecznie należy zatem udać się do hali 4.2 i odszukać stoisko nr G33. Tam wszyscy goście zostaną mile przyjęci i zyskają okazję do osobistego zapoznania się z systemem.


TOP w kategorii
Trzeba wspomnieć, że w tym roku Automechanika świętuje 25-lecie istnienia. Z tej okazji zwiedzający mogą spodziewać się wielu niespodzianek i atrakcji. Jedną zaś z najważniejszych nowości będzie wystawa REIFEN, czyli targi branży oponiarskiej, które dotychczas odbywały się w Essen. Tym samym Automechanika rozszerza zakres tematów, obejmujących teraz cały rynek motoryzacyjny z przemysłem oponiarskim włącznie.

Udział w targach zapowiedziało ponad 4800 wystawców, oferujących bogaty asortyment motoryzacyjny. Działając w branży motoryzacyjnej na szerszą skalę, nie sposób przecenić znaczenia tego wydarzenia i po prostu trzeba tam być. Do zobaczenia we Frankfurcie!

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również