Dobre wyposażenie na całą zimną porę roku z nowym MANN-FILTER FreciousPlus

zaparowana przednia szyna w samochodzie © MANN-FILTER

Udostępnij:

Po ciepłym i obfitującym w pyłki roślin sezonie nadszedł czas, aby zmienić filtr kabinowy. Często kierowcy samochodów nie myślą o nim, przygotowując swój pojazd do zimnej pory roku.

– Wymiana filtra kabinowego przed zimną porą roku jest bardzo ważna, ponieważ zatrzymuje on szkodliwe cząstki i wirusy zawarte w powietrzu zasysanym z zewnątrz. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym musi być on w pełni wydajny, aby zapewnić widoczność i dobrą jakość powietrza w pojeździe. Ostatecznie przez filtr, układ klimatyzacji lub układ ogrzewania i dmuchawę do wnętrza pojazdu dostaje się kilkaset tysięcy litrów powietrza na godzinę – powiedział Jens Weine, menedżer produktu w dziale filtrów kabinowych MANN-FILTER. „Poza wymianą opon i zakupem środka zapobiegającego zamarzaniu konieczna jest również wymiana filtra kabinowego”. Zwłaszcza podczas obecnej pandemii COVID-19 wzrasta znaczenie czystego powietrza w otoczeniu, ponieważ jest ono jedną z głównych dróg rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Filtr FreciousPlus marki MANN-FILTER: wydajny i niezawodny

Filtr kabinowy FreciousPlus poprawia jakość powietrza dzięki różnorodnym warstwom: Oprócz dużych cząstek, takich jak pył i cząstki ze ścierania opon, zatrzymywane są również wirusy i szkodliwy dla zdrowia pył drobny. Absorbuje on prawie całkowicie nieprzyjemne zapachy i szkodliwe gazy, takie jak tlenki azotu i ozon, z przepływającego powietrza. Innowacyjna biofunkcjonalna powłoka specjalna działa zarówno antyalergicznie, jak i antymikrobiologicznie. Udowodniono, że ogranicza ona rozwój mikroorganizmów, takich jak pleśń lub bakterie na filtrze.Szybka i prosta wymiana

MANN-FILTER dostarcza filtry FreciousPlus o standardowej jakości oryginalnego wyposażenia. Wyposażenie w filtr w przypadku wielu pojazdów nie sprawia żadnych problemów. Podczas wymiany filtra mechanik zastępuje po prostu dotychczasowy filtr kabinowy skuteczniejszym filtrem FreciousPlus.

Filtr kabinowy, w przeciwieństwie do np. noszenia maski ochronnej, nie jest zaliczany do środków ochrony osobistej. Zapewnia on czyste powietrze we wnętrzu pojazdu i dlatego można uważać go za dodatkowy środek ochronny. Aby filtr kabinowy mógł uzyskiwać pełną wydajność, należy wymieniać go w okresach przewidzianych przez producenta.

Informacje o filtrze FreciousPlus i jego funkcjach oraz filtrze kabinowym odpowiednim do określonego pojazdu, przeznaczone dla kierowców samochodów, znajdują się pod adresem www.frecious-plus.com.

Źródło: MANN-FILTER

 

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również