Firma NSK informuje o znaczącym rozszerzeniu serii ProKIT

© NSK

Udostępnij:

Na tegorocznej wystawie Automechanika Frankfurt 2018 firma NSK Europe zaprezentowała duże rozszerzenie dostępnej gamy produktów dla niezależnego rynku części zamiennych do samochodów (IAM). Seria łożysk zamiennych do piast kół ProKIT została obecnie rozbudowana pod kątem dopasowania do jeszcze większej liczby najpopularniejszych samochodów osobowych w Europie.


Zestawy łożysk piast kół ProKIT w jednostkowych opakowaniach zawierają wyłącznie 100% oryginalne łożyska i wysokiej jakości komponenty, dzięki którym procedury wymiany są szybsze, bezpieczniejsze i bardziej niezawodne. Rozszerzając serię pod kątem napraw piast kół w najbardziej popularnych modelach samochodów w Europie, firma NSK kontynuuje umacnianie swojej pozycji na rynku IAM, dzięki wykorzystaniu i adaptacji ponad 100 lat doświadczeń w zakresie projektowania i wytwarzania wysokiej jakości łożysk dla rynku OE. Mając to na uwadze, seria ProKIT będzie rozwijana i uzupełniana o kolejne typy produktów dopasowane do coraz większej liczby modeli pojazdów, które będą pojawiać się na rynku przed końcem 2018 r. 


TOP w kategorii


#RynekWszyscy dystrybutorzy oraz warsztaty samochodowe chcące dowiedzieć się więcej o najnowszym rozszerzeniu serii ProKIT mogą skorzystać z europejskiej bazy części zamiennych TecDoc. Klienci, którzy nie mają dostępu do TecDoc mogą pobrać na stronie poświęconej rynkowi IAM (dostępnej pod adresem www.nsk-aftermarket.com specjalny biuletyn zawierający istotne informacje o ofercie.

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również