AutoExpert
Reklama
Reklama

Ford wybiera oponę całoroczną Goodyear

Preview
Ford
13.11.2015
Reklama
Reklama

W ramach umowy pomiędzy firmami Goodyear i Ford wszystkie nowe modele Forda zostaną fabrycznie wyposażone w opony Vector 4Seasons Gen-2. Ford to kolejny, po Renault, znany producent samochodów, który wybrał najnowszej generacji opony wielosezonowe Goodyear. 

Opony Vector 4Seasons Gen-2 będą dostępne jako opcjonalne wyposażenie fabryczne w nowych odsłonach Forda Fiesta, Focus, C-Max, Galaxy i S-Max. Dzięki nowemu ogumieniu samochody te zyskają świetne osiągi podczas hamowania na mokrej nawierzchni, śniegu i lodzie, co jest istotne przy obecnych warunkach pogodowych w Europie.

Reklama

Opona Vector 4Seasons Gen-2 zadebiutowała na rynku kilka miesięcy temu, ale już zyskała uznanie ekspertów. W teście opon wielosezonowych magazynu „Auto Bild” zajęła pierwsze miejsce, osiągając „wzorowe” osiągi w szeregu prób i wypadając lepiej niż konkurencyjne produkty. Opona otrzymała również opinię „polecanej” w rankingu opon wielosezonowych pisma „Auto Express”. Unikalne właściwości nowego produktu Goodyeara potwierdziły też niezależne badania przeprowadzone przez międzynarodowy instytut TÜV.

Reklama

Źródło: Goodyear

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama