Fuchs z nowym portalem eksperckim

beztarcia © FUCHS

Udostępnij:

Marka Fuchs uruchomiła portal ekspercki BezTarcia.pl. Publikowane tam artykuły skierowane są do osób interesujących się szeroko rozumianą techniką i będących na różnym poziomie zaawansowania. To serwis zarówno dla zawodowców, jak i pasjonatów nowych technologii.

Na platformie pojawiają się różne tematy, które umieszczone zostały w trzech głównych kategoriach: Motoryzacja, Rolnictwo, Przemysł. Bazą są artykuły o tematyce technologicznej, a coś dla siebie znajdą tam także liczni fani motoryzacji, rolnicy, pracownicy różnych gałęzi przemysłu i miłośnicy szeroko pojętej techniki.BezTarcia.pl to przede wszystkim portal, który szerzy wiedzę o branżach wykorzystujących oleje i smary oraz stosowanych w nich technologiach. Funkcja edukacyjna nie jest jednak jedyną, jaką ma on spełniać. Pojawiają się bowiem luźniejsze treści, które zainteresują szersze grono internautów. Sporą część stanowią artykuły o charakterze popularnonaukowym, od których łatwo jest zacząć swoją przygodę z techniką. Ponadto na łamach serwisu przybliżane są sylwetki wielkich wizjonerów i wynalazców, których pomysły wpłynęły na losy świata i codzienność. Przytaczają historie niezwykłe i inspirujące, pokazujące potęgę ludzkiego umysłu oraz siłę charakterów. Portal prezentuje również pracę w firmie Fuchs od kuchni.

Serwis powstał po to, aby internauci mogli w jednym miejscu znaleźć wiele przydatnych, ale przede wszystkim sprawdzonych informacji. W zamyśle twórców ma to być rozbudowana baza wiedzy, choć - co trzeba podkreślić - najważniejsza nie jest tu ilość lecz jakość. Mają w tym pomóc: dokładna selekcja tematów, właściwy dobór autorów i drobiazgowa korekta. Ma to być odpowiedź na bolączkę wielu portali internetowych, na których znajdują się nieprawdziwe lub niesprawdzone informacje.

Źródło: Fuchs

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również