Gates wprowadza seminaria internetowe w ramach dodatkowego wsparcia dla mechaników

© Gates

Udostępnij:

Pomoc techniczna dla dystrybutorów Gates i ich klientów została wzbogacona o cykl seminariów internetowych prowadzonych na żywo.

Firma Gates (NYSE: GTES), czołowy globalny dostawca produktów hydraulicznych i rozwiązań do przenoszenia mocy, zwiększa zakres pomocy technicznej dla dystrybutorów i ich odbiorców o seminaria internetowe prowadzone na żywo na stronie GatesTechZone, przeznaczonej dla ekspertów szukających informacji technicznych.Firma Gates nieustannie podejmuje działania mające na celu zapewnienie mechanikom samochodowym dostępu do informacji o innowacjach i zaawansowanych nowych produktach. Seminaria internetowe będą stanowiły uzupełnienie treści dostępnych obecnie na stronie GatesTechZone.com, m.in. porady Tech Tips, filmy oraz dane pomocne w diagnozowaniu problemów.

– Nowe seminaria internetowe dostępne na stronie GatesTechZone.com umożliwiają nam zaprezentowanie jeszcze większej liczby ważnych i praktycznych informacji technicznych na szerokim forum odbiorców – mówi Sam De Win, technical support and data manager automotive replacement sales and marketing for Gates EMEA. – Uzupełnienie oferty szkoleniowej Gates o nowe seminaria internetowe nie tylko stwarza dla dystrybutorów możliwość zaoferowania klientom większego zakresu pomocy technicznej, ale także umożliwia ograniczenie liczby błędów montażowych i reklamacji.

Informacje o seminariach internetowychPierwsza seria seminariów obejmie szeroki zakres zagadnień i problemów montażowych charakterystycznych dla różnych regionów. Będą to między innymi: montaż i diagnozowanie problemów pomp wodnych, węże modułowe, ewolucja chłodziwa, paski i narzędzia Stretch Fit® oraz – oczywiście – kompletne układy napędu paska pomocniczego i paska synchronicznego. Treści i zagadnienia mogą się różnić w zależności od uwarunkowań lokalnych. Czas trwania każdej prezentacji wynosi od 30 do 90 minut, a transmisje będą dostępne w językach angielskim, niemieckim, rosyjskim i tureckim. Wkrótce dostępne będą również w językach holenderskim, francuskim i hiszpańskim. Odwiedź witrynę GatesTechZone.com, aby poznać terminy seminariów i zarejestrować się na wybrane z nich. Podczas seminariów uczestnicy mogą brać czynny udział dzięki dostępnej funkcji Chat i zadawać pytania, a nawet proponować tematykę kolejnych seminariów.

Źródło: Informacja prasowa Gates

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również