Górne mocowania amortyzatorów w ofercie KAMOKA

kamoka górne mocowania amortyzatorów © KAMOKA

Udostępnij:

W tym roku marka KAMOKA systematycznie wprowadza nowości produktowe i rozszerza swój asortyment. We wrześniu w ofercie pojawiło się 83 referencji zestawów górnych mocowań amortyzatorów.

Istotnym atutem produktu KAMOKA jest to, że sprzedawany jest w kompletnym zestawie, który zawiera wszystkie elementy górnego mocowania niezbędne do wymiany. To znacząco ułatwia montaż i skraca jego czas – mówi Łukasz Paradowski, Senior Brand Manager marki KAMOKA.Przy produkcji zastosowano specjalną konstrukcję uszczelniacza łożyska zwiększającą jego trwałość i odporność na zanieczyszczenia. Wkłady PTFE zastosowane w łożyskach redukują opór stawiany przez układ kierowniczy, a specjalny kompozyt, wykorzystujący wysokiej jakości gumę, niweluje poziom drgań.

Zestawy do montażu kolumn wykonane są z hartowanej stali, posiadają elementy ze wzmocnionego poliamidu z elementami włókna szklanego i dopasowany do nich smar.

Ze względu na odmienne obciążenia spowodowane masą układu napędowego, mocowania produkowane są do różnych wersji silnikowych. Ich prawidłowy dobór zapewnia internetowy WebCatalogue KAMOKA na www.kamoka.eu. Produkty są już dostępne u dystrybutorów marki KAMOKA.Źródło: KAMOKA

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również