Górne mocowania amortyzatorów w ofercie KAMOKA

kamoka górne mocowania amortyzatorów © KAMOKA

Udostępnij:

W tym roku marka KAMOKA systematycznie wprowadza nowości produktowe i rozszerza swój asortyment. We wrześniu w ofercie pojawiło się 83 referencji zestawów górnych mocowań amortyzatorów.

Istotnym atutem produktu KAMOKA jest to, że sprzedawany jest w kompletnym zestawie, który zawiera wszystkie elementy górnego mocowania niezbędne do wymiany. To znacząco ułatwia montaż i skraca jego czas – mówi Łukasz Paradowski, Senior Brand Manager marki KAMOKA.


Przy produkcji zastosowano specjalną konstrukcję uszczelniacza łożyska zwiększającą jego trwałość i odporność na zanieczyszczenia. Wkłady PTFE zastosowane w łożyskach redukują opór stawiany przez układ kierowniczy, a specjalny kompozyt, wykorzystujący wysokiej jakości gumę, niweluje poziom drgań.

Zestawy do montażu kolumn wykonane są z hartowanej stali, posiadają elementy ze wzmocnionego poliamidu z elementami włókna szklanego i dopasowany do nich smar.


TOP w kategorii
Ze względu na odmienne obciążenia spowodowane masą układu napędowego, mocowania produkowane są do różnych wersji silnikowych. Ich prawidłowy dobór zapewnia internetowy WebCatalogue KAMOKA na www.kamoka.eu. Produkty są już dostępne u dystrybutorów marki KAMOKA.

Źródło: KAMOKA

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również