Grupa DBK oficjalnym partnerem firmy Garmin

samochód, nawigacja © DBK Group

Udostępnij:

Z początkiem sierpnia do wszystkich oddziałów DBK Truck Center trafiły do sprzedaży produkty marki Garmin przeznaczone dla branży motoryzacyjnej.

Grupa DBK zyskała miano autoryzowanego partnera sprzedażowego Garmin i tym samym została pierwszym dealerem produktów marki wśród firm zajmujących się sprzedażą pojazdów ciężarowych.W ofercie Grupy DBK pojawiły się cenione przez kierowców nawigacje Garmin, które są wyposażone w specjalne funkcje wyznaczania tras dla ciężarówek i wyświetlania odpowiednich ostrzeżeń związanych z tego typu pojazdami.

Wśród oferowanych urządzeń producenta nie mogło zabraknąć najpopularniejszego i cenionego przez użytkowników pojazdów ciężarowych produktu Garmin – nawigacji z serii dēzl™. To nowe urządzenie nawigacyjne GPS dla ciężarówek z wbudowaną kamerą samochodową. Klienci mogą wybierać spośród dostępnych modeli 580-785.

Poza produktami dedykowanymi do pojazdów ciężkich użytkownicy znajdą w ofercie Grupy DBK również nawigacje Garmin do wszystkich typów pojazdów. Szczegóły oferty u doradców we wszystkich serwisach DBK Truck Center.Źródło: Grupa DBK

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również