Porsche przedłuża gwarancję z powodu kryzysu koronawirusa

©

Udostępnij:

Porsche przedłuża o kolejne 3 miesiące gwarancję na nowy samochód dla wszystkich aut, w przypadku których wygasa ona pomiędzy 1 marca a 31 maja 2020 roku. Klienci nie ponoszą w związku z tym żadnych opłat, a wydłużenie gwarancji obowiązuje na całym świecie.

Producent sportowych samochodów odpowiada w ten sposób na kryzys koronawirusa, który od marca znacznie ograniczył działalność biznesową w wielu Porsche Centrach. Dotyczy to również klientów, którzy wykupili już gwarancję Porsche Approved na okres po wygaśnięciu gwarancji fabrycznej. A jeśli gwarancja Porsche Approved rozpocznie się we wspomnianym okresie, również zostanie przedłużona o 3 miesiące.


Naszym naczelnym celem jest wzbudzanie entuzjazmu wśród naszych klientów – obejmuje to świadczenie niezrównanych usług, zwłaszcza w trudnych czasach – powiedział Daniel Schukraft, szef działu obsługi posprzedażnej w Porsche. – Dlatego postanowiliśmy wprowadzić na całym świecie rozwiązanie jednolite i wolne od biurokracji. Klienci nie muszą tu nic robić – Porsche Centra automatycznie uwzględnią wydłużenie gwarancji.

 Nowa data wygaśnięcia gwarancji zostanie wyliczona w oparciu o koniec jej bieżącego okresu. Jeśli na przykład gwarancja na nowy samochód wygasa 20 marca 2020 rok, wydłużenie będzie obowiązywać przez kolejne 3 miesiące, do 20 czerwca 2020 roku. Gwarancja na nowy samochód, która miała wygasnąć 15 maja 2020 roku, zostanie przedłużona do 15 sierpnia 2020 roku.


TOP w kategorii


#Firmy

gwarancjaGwarancja na nowy samochód jest zawsze ważna przez co najmniej 2 lata i rozpoczyna się w dniu dostarczenia pojazdu do klienta. Gwarancja Porsche Approved na auta używane obejmuje okres co najmniej 12 miesięcy – z opcją przedłużenia. Roszczenia z tytułu gwarancji można składać u dowolnego Partnera Porsche na całym świecie.

Źródło: Porsche

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również