Hengst otwiera drugą fabrykę w Chinach

hengst filter fabryka jinan otwarcie © Hengst

Udostępnij:

Fabryka w chińskim mieście Jinat będzie już 20 lokalizacją firmy Hengst na świecie.

W ostatnich latach Hengst Filtration zwiększyło swoją sprzedaż w Chinach ponad dwukrotnie. Tak duży wzrost sprzedaży zapewniły innowacyjne produkty dla rynku motoryzacyjnego i przemysłowego.Zakład montażowy został zbudowany w mniej niż 10 miesięcy i głównie ma służyć lokalnym producentom w postaci Sinotruk oraz Weichai. Sinotruk jest trzecim co do wielkości producentem ciężarówek w Chinach, a Weichai największym producentem silników na świecie.

© Hengst

Tuż po ceremonii otwarcia nowej fabryki dyrektor zarządzający Christopher Heine podpisał porozumienie w sprawie współpracy z Sinotrukiem, potwierdzające bliskie partnerstwo strategicznego rozwoju.

Jesteśmy w Jinan, ponieważ nasi klienci mają jasną wizję czystych i wydajnych silników, a nasze rozwiązania filtracyjne mają znaczny wkład w osiągnięcie takiego stanu rzeczy. Pozwalają one sprostać lokalnym standardom emisji, a także polepszyć jakość powietrza i zredukować niekorzystny wpływ na środowisko – powiedział Christopher Heine, CEO Hengst.

Ponadto dostosowując się do regionalnego wzrostu sprzedaży, Hengst rozbudowało istniejącą już fabrykę w Kunshan o 15 tysięcy metrów kwadratowych przeznaczonych do zwiększonej produkcji i magazynowania części.Źródło: Hengst

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również