Highway International / AVA CEE na targach Automechanika 2018

© Highway

Udostępnij:

Highway International Sp. z o.o. / AVA Central & Eastern Europe (AVA CEE) zaprezentuje w trakcie targów Automechanika 2018, na stoisku nr B36 w hali 6.2. ofertę do samochodów ciężarowych.

Firma Highway International Sp. z o.o. weźmie udział w targach Automechanika 2018 we Frankfurcie reprezentując część koncernu AVA Quality Cooling. Na swoim stoisku nr B36 w hali 6.2 zaprezentuje chłodnice firmy TitanX przeznaczone na pierwszy montaż do samochodów ciężarowych, produkty o szerokim zastosowaniu w samochodach ciężarowych i użytkowych m.in.:układy recyrkulacji spalin (EGR), zbiorniki wyrównawcze, sprzęgła wiskotyczne czy kondensatory a także ofertę do pojazdów off-road.


Udział w targach będzie pierwszą oficjalną okazją, aby zaprezentować zespół reprezentujący AVA Central & Eastern Europe (AVA CEE). Firma planuje do końca roku wprowadzić do oferty kompletny katalog części z zakresu chłodzenia i klimatyzacji sprzedawanych na świecie pod marką AVA Quality Cooling. Tym samym zaoferuje dystrybutorom produktów chłodzenia silników i klimatyzacji najszerszy i najnowocześniejszy asortyment na rynku IAM.

Firma Highway International Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości chłodnic i elementów systemów termicznych. Oferuje do sieci dystrybucji produkty Highway InternationaI oraz dostarczane na pierwszy montaż do Volvo, RVI, Iveco, Scania, Mercedes chłodnice firmy TitanX. W katalogu Highway International znajdują się produkty przeznaczone do samochodów ciężarowych, autobusów i kompleksowe rozwiązania dla przemysłu i rolnictwa. W 2014 roku Highway International wygrała kontrakt na regenerację chłodnic dla europejskiej sieci autoryzowanych dealerów Volvo. Marka Highway International znajduje się w ofercie największych dystrybutorów w Europie, Azji i Afryce.


TOP w kategorii
Centrala firmy znajduje się w Krakowie i tworzą ją specjaliści, dzięki którym Highway International zdobyła tytuł Diamentów Forbesa 2017 (a także w latach poprzednich Gazeli Biznesu i Geparda Biznesu). W sierpniu 2018 firma dołączyła do międzynarodowego koncernu Enterex International Ltd. będącego właścicielem marki AVA Quality Cooling. Highway International wkrótce zmieni nazwę na AVA Central & Eastern Europe (AVA CEE) i będzie oferowała kompletną ofertę produktów z zakresu chłodzenia i klimatyzacji przeznaczonych do samochodów ciężarowych, osobowych i zastosowań przemysłowych.

Więcej na: www.highwayint.com.

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również