Identyfikator i analizator Czynnika RefPro 4

© Magneti Marelli

Udostępnij:

Magneti Marelli przedstawia identyfikator i analizator czynników chłodniczych. Urządzenie umożliwia obsługę pojazdów z czynnikami R12, R134a i HFO1234yf.

Wraz z wprowadzeniem nowego czynnika chłodniczego HFO1234yf na rynek motoryzacyjny, producenci pojazdów na całym świecie opracowali nowe normy obsługi klimatyzacji samochodowych. Normy te zawierają wymóg sprawdzenia czystości czynnika chłodniczego przed jego odzyskiem z układu.RefPro 4 jest wynikiem 25 lat doświadczeń w zakresie samochodowych identyfikatorów i analizatorów czynników chłodniczych. RefPro 4 to dostępne na całym świecie narzędzie spełniające potrzeby obsługi pojazdów, w których zastosowano czynnik HFO-1234yf. Urządzenie jest certyfikowane zgodnie z normą SAE J2912 i podłączane bezpośrednio do urządzeń obsługowych SAE J2843 i J3030 AC wyposażonych w zewnętrzny port USB analizatora.

Urządzenie szybko i dokładnie określa czystość czynnika chłodniczego, wyświetlając procentową czystość HFO1234yf, R134a, R12, R22 i zawartość węglowodorów, możliwe jest również sprawdzenie procentowej zawartości powietrza w czystym HFO1234yf i R134a.

Więcej informacji na stronie: https://wyposazeniemm.pl.Źródło: Magneti Marelli

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również