Innowacyjna platforma cyfrowa Brembo Next

Brembo Next © Brembo

Udostępnij:

Brembo Next (www.brembonext.com) to nowa, innowacyjna platforma cyfrowa, która jest częścią nowej wizji Brembo, tj. „Turning Energy into Inspiration”, która wiąże się ze wzrostem długoterminowej konkurencyjności w stale rozwijającej się branży, jaką jest przemysł motoryzacyjny.

Platforma umożliwia zapoznanie się z gamą Brembo Aftermarket w innowacyjny sposób. W zakładce Brembo Days/Experience odwiedzający mogą z bliska przyjrzeć się produktom Brembo i wchodzić z nimi w interakcję w specjalny sposób, wybierając spośród różnych sekcji: In the spotlight – W centrum uwagi, Design & Performance – Projekt i wydajność, Comfort & Safety – Komfort i bezpieczeństwo, Hydraulics – Hydraulika.Brembo Next obejmuje również obszar Discover, w którym znajdują się ciekawostki ze świata Brembo – od motocykli, przez samochody, po kwestie związane z poszanowaniem środowiska naturalnego i odpowiedzialnością społeczną.

Platforma zawiera również obszar webinarów pozwalających zgłębić wiedzę na temat rozwiązań stosowanych przez Brembo dziś oraz tego, co czeka nas w przyszłości. Webinary są dostępne w 10 różnych językach.

Webinary Brembo

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również