Innowacyjna platforma cyfrowa Brembo Next

Brembo Next (www.brembonext.com) to nowa, innowacyjna platforma cyfrowa, która jest częścią nowej wizji Brembo, tj. „Turning Energy into Inspiration”, która wiąże się ze wzrostem długoterminowej konkurencyjności w stale rozwijającej się branży, jaką jest przemysł motoryzacyjny.

Platforma umożliwia zapoznanie się z gamą Brembo Aftermarket w innowacyjny sposób. W zakładce Brembo Days/Experience odwiedzający mogą z bliska przyjrzeć się produktom Brembo i wchodzić z nimi w interakcję w specjalny sposób, wybierając spośród różnych sekcji: In the spotlight – W centrum uwagi, Design & Performance – Projekt i wydajność, Comfort & Safety – Komfort i bezpieczeństwo, Hydraulics – Hydraulika.

Brembo Next obejmuje również obszar Discover, w którym znajdują się ciekawostki ze świata Brembo – od motocykli, przez samochody, po kwestie związane z poszanowaniem środowiska naturalnego i odpowiedzialnością społeczną.

Platforma zawiera również obszar webinarów pozwalających zgłębić wiedzę na temat rozwiązań stosowanych przez Brembo dziś oraz tego, co czeka nas w przyszłości. Webinary są dostępne w 10 różnych językach.

Webinary Brembo