Integracja urządzeń mobilnych z samochodowymi multimediami

© VW

Udostępnij:

Podczas Consumer Electronics Show (CES 2017), wystawy odbywającej się w Las Vegas w USA od 5 do 8 stycznia 2017 roku, Volkswagen przedstawi wizję tego, jak może wyglądać w przyszłości samochodowa komunikacja między pojazdem a człowiekiem – będzie ona polegać na wymianie informacji poprzez Internet, będzie inteligentna i ekologiczna.

Komunikacja pomiędzy człowiekiem, samochodem i otoczeniem będzie centralnym punktem ekspozycji marki Volkswagen podczas CES 2017. – Dzięki aplikacji App-Connect nasi klienci mogą już dzisiaj podłączyć do samochodowych multimediów niemal każdy rodzaj smartfona. Ale za sprawą Volkswagen User ID idziemy jeszcze krok dalej. Włączenie aplikacji i usług świadczonych przez partnerów do pakietu naszych serwisów internetowych stworzy zupełnie nowe możliwości – powiedział dr Volkmar Tanneberger, szef Działu Rozwoju Systemów Elektrycznych i Elektronicznych w Volkswagenie.

Poza tym swoją premierę w Las Vegas będą miały nowe rozwiązania w zakresie obsługi multimedialnych, pokładowych urządzeń samochodowych i prezentacji danych; są one rozwinięciem systemów zaprezentowanych w Golfie R Touch (prezentowanym podczas CES 2015) i BUDD-e (prezentowanym podczas CES 2016).Ponadto po raz pierwszy przed amerykańską publicznością Volkswagen pokaże wizjonerski model I.D. Targi poświęcone innowacjom są do tego doskonałym miejscem – studyjny model pierwszego kompaktowego Volkswagena opracowanego na bazie modułowej platformy MEB dla aut elektrycznych wprowadza cyfrową rzeczywistość do samochodu z napędem elektrycznym. I.D. będzie mógł poruszać się całkowicie automatycznie.

CES to jedne z największych na świecie specjalistycznych targów urządzeń elektronicznych, na których są prezentowane najnowsze produkty i usługi z tej dziedziny. Targi wyznaczają trendy w zakresie cyfryzacji i najnowocześniejszych urządzeń elektronicznych.

Źródło: Volkswagen

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również