Inter Cars uruchamia leasing narzędzi

leasing narzędzi w inter cars © Inter Cars

Udostępnij:

Inter Cars przygotowało ofertę leasingu narzędzi bez konieczności wychodzenia z domu – szczególnie korzystną w czasach pandemii. Aby ją zrealizować, klienci nie muszą nigdzie się ruszać, kontakt z otoczeniem ograniczają do minimum, podobnie jak wszelkie formalności.

Oferta Inter Cars stworzona we współpracy z partnerami pozwala sfinansować zakup urządzeń poprzez leasing. Przy niewielkim nakładzie finansowym można wówczas pozyskać nowe urządzenia niezbędne do pracy w warsztacie. Dodatkowo, dbając o cenny czas klientów, a przede wszystkim o ich bezpieczeństwo w czasie pandemii, firma skróciła procedury i czas obsługi do minimum.Inter Cars oferuje:

  • Leasing całkowicie online na stronie www.wszystkodlawarsztatu.pl, gdzie przy wybranych urządzeniach należy wybrać "leasing online", a następnie "sprawdź" i w 15 minut może zostać przeprocesowana cała transakcja.
  • Uproszczony leasing stacjonarny – wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem handlowym w oddziale Inter Cars i wybrać urządzenia, które chciałoby się zakupić, a resztę wykona Inter Cars. Wszystkie formalności, wraz z podpisaniem umowy leasingowej, załatwiane są na miejscu, czyli w warsztacie klienta, a sprzęt dostarczy i uruchomi Przedstawiciel Handlowy spółki. W tym trudnym okresie bezpieczeństwo klientów stawiane jest na pierwszym miejscu i nie chcąc powodować niepotrzebnego ryzyka, wszystkie procedury firma bierze na własne barki.

Inter Cars daje także możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłaty tak, aby w sezonie można było płacić wyższą ratę, a poza sezonem niższą. Wyższe kwoty wykupu dzielone są zawsze na mniejsze kwoty płatne miesięcznie. Dzięki temu klienci na koniec umowy nie muszą płacić jednorazowo całego wykupu.

Źródło: Inter Cars

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również