Inter Cars z „Orłem Polskiej Gospodarki”

© Inter Cars

Udostępnij:

„ORŁY WPROST” to nagroda dla firm i osobowości, które mają znaczący wpływ na rozwój gospodarki regionalnej i krajowej. Jedną z takich firm jest właśnie Inter Cars. Spółka po raz kolejny została wyróżniona w gronie najlepszych. 

Tygodnik Wprost we współpracy z Partnerami już po raz czwarty wyłonił najlepszych przedsiębiorców z siedmiu regionów Polski. Grupa Inter Cars znalazła się wśród najlepszych regionu Mazowieckiego. Gospodarzem Gali była Giełda Papierów Wartościowych – „świątynia przedsiębiorczości”, jak nazwał ją Jacek Pochłopień – redaktor naczelny tygodnika Wprost. Udział w rankingu wzięło 200 Największych Polskich Firm.Do tytułu „Orła Wprost” mogły pretendować przedsiębiorstwa, które wykazały w ciągu ostatnich trzech lat nie tylko najwyższy średni zysk netto ale również te, które uzyskały największy przeciętny zysk netto. W ten sposób organizatorzy mogli nagrodzić zarówno przedsiębiorstwa najbardziej zyskowne, jak i te które najszybciej się rozwijają. Elementem klasyfikującym firmy do nagrody była również stabilność finansowa. Brak strat, długów i rentowność to warunki, bez których przedsiębiorstwa nie mogłyby stanąć w szranki z najlepszymi. Nie bez przyczyny  nagrody przyznawane są według regionów. Poza różnicami ekonomiczno-terytorialnymi, ważnymi aspektami, które sprawdzają organizatorzy „konkursu” są oddziaływania danych przedsiębiorstw na swoje małe ojczyzny i lokalne społeczności.

– Wpływ Inter Cars na społeczności lokalne i branżowe jest dla nas bardzo ważnym aspektem funkcjonowania spółki. Tym bardziej cieszy nas, że działania ukierunkowane na rozwój młodzieży, dokształcanie branżystów i wpływ na rozwój gospodarczy miejscowości, w których znajdują się nasze filie, został nie tylko zauważony ale również doceniony podsumowuje – Jacek Piotrowiak, Dyrektor ds. Korporacyjnych w Inter Cars SA.

Źródło: Informacja prasowa Inter Cars

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również