Jedź na grand prix Bahrajnu formuły 1 z Petronas

petronas konkurs © Petronas

Udostępnij:

Petronas uruchomił kolejną promocję dla warsztatów, które mają w ofercie oleje Syntium. Warsztat lub sklep, który kupi najwięcej oleju w trakcie trwania promocji, zdobędzie główną nagrodę – wyjazd na Grand Prix Bahrajnu F1 w 2020 roku. Taką samą nagrodę otrzyma warsztat, który zachęci największą liczbę klientów do udziału w konkursie na hasło reklamowe olejów Syntium.

Promocja potrwa do 30 listopada 2019 roku. Warsztat lub sklep, który w tym czasie kupi u autoryzowanych dystrybutorów Petronas Lubricants Poland najwięcej oleju Petronas Syntium (minimalne zamówienie to 60 l) wygra główną nagrodę – wyjazd na wyścig Formuły 1 w Bahrajnie w sezonie 2020. Przewidziano także nagrody za drugie i trzecie miejsce w tym konkursie – są to zestawy gadżetów promocyjnych Petronas o wartości odpowiednio 4000 i 3000 zł.To jednak nie wszystko – wyjazd na Grand Prix otrzyma także sklep lub warsztat, który zachęci największą liczbę swoich klientów do wzięcia udziału w konkursie konsumenckim na hasło reklamowe olejów Syntium z technologią oCooltech™, będące interpretacją zdania „Keep Your Inner Cool”. By zgłoszenie konkursowe zostało zaliczone, niezbędne jest podanie przez klienta numeru NIP warsztatu lub sklepu, w którym zakupił olej. W konkursie na hasło może wziąć udział każdy, kto kupi co najmniej 4 litry oleju Petronas Syntium. Nagrodą za najlepsze hasło, które wyłoni trzyosobowa komisja, powołana przez organizatora, jest wyjazd na Grand Prix Bahrajnu 2020. Komisja przyzna także 100 nagród II stopnia – oryginalnych czapek zespołu Formuły 1 Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

Warsztaty i sklepy biorące udział w promocji oczywiście mogą liczyć na materiały informacyjne – wraz z zakupem 60 l oleju Petronas Syntium w dowolnym opakowaniu, zostaną wyposażone w plakat, ulotki i woblery z informacją o promocji.

Źródło: Petronas

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również