Jenox Akumulatory z Jubileuszowym Hitem Regionów

laureaci konkursu regionalny hit © Jenox Akumulatory

Udostępnij:

Chodzieski producent Akumulatorów zdobył tytułu Jubileuszowy HIT 25-lecia, w ramach konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Kapituła uhonorowała markę Jenox Akumulatory za jej najnowszy produkt – akumulator Jenox SRP.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 285 podmiotów z województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego zaledwie 86 zakwalifikowało się do finału. Tylko dwie marki mogą pochwalić się najcenniejszym laurem. Jedną z nich jest firma Jenox AkumulatoryBardzo cieszymy się z faktu, że kapituła doceniła najnowszy akumulator sygnowany logo Jenox. Super Rhino Professional to efekt pracy naszego zespołu badawczego, a jednocześnie odpowiedź marki Jenox na zmieniające się potrzeby rynku motoryzacyjnego – mówi Ryszard Wasyłyk, Dyrektor Handlowy w Jenox Akumulatory – Zapotrzebowanie na energię wzrasta nie tylko w przypadku samochodów ciężarowych czy pojazdów transportu zbiorowego. Widać to najlepiej na przykładzie nowoczesnych aut osobowych, z których korzystamy na co dzień. Z tego względu firma Jenox Akumulatory systematycznie prowadzi badania nad nowymi samochodowymi bateriami i udoskonala swoje produkty – dodaje.

Nagrodzony Jenox SRP to specjalistyczny akumulator stworzony z myślą o samochodach ciężarowych i autobusach pracujących na krótkich odcinkach. Co ważne specyfika ich pracy wiąże się z częstym uruchamianiem i dużym zapotrzebowaniem na energię. Jenox Super Rhino Professional charakteryzuje się odpornością na cykliczne wyładowania i bardzo dobrym przyjmowaniem ładunku elektrycznego, a więc wychodzi naprzeciw tych oczekiwań. Swoje parametry akumulator ten zawdzięcza zastosowaniu dodatków węglowych oraz wprowadzeniu zmienionej receptury mas aktywnych. Dodatkowo zmodyfikowana została również konstrukcja samego akumulatora.

Źródło: Jenox Akumulatory

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również