Jenox Akumulatory ze znakiem Wielkopolska Jakość

© Jenox

Udostępnij:

Firma Jenox Akumulatory uzyskała Certyfikat Wielkopolska Jakość i tytuł lidera programu za doskonalenie metod zarządzania.

Wyróżnienie przekazane zostało w ramach XVII edycji Konkursu o Wielkopolską Nagrodę Jakości. Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu. W kilku kategoriach nominowanych było kilkadziesiąt przedsiębiorstw. Wśród dotychczasowych ponad 160 laureatów i wyróżnionych w konkursie są firmy osiągające wysokie wyniki w zakresie zasad zarządzania przez jakość.W historii konkursu, pośród liderów rynku znalazły się między innymi takie firmy jak: Hochland, Exide Technologies, czy Philips Lighting Poland. Do tego grona w tym roku dołączyła również firma Jenox Akumulatory.

Jesteśmy firmą, która silnie związana jest z Wielkopolską, tutaj ma swoje korzenie, ciągle rozbudowuje swój potencjał produkcyjny i silnie współpracuje zarówno z wielkopolskimi uczelniami jak i światem biznesu. Tym bardziej cieszą nas wyróżnienia i certyfikaty, które stanowią zwieńczenie naszego wieloletniego zaangażowania zarówno w doskonalenie metod zarządzania jak i rozwój zakładu w Chodzieży – mówi Kamil Jeske, dyrektor sprzedaży ds. eksportu w firmie Jenox Akumulatory.

Chodzieski producent akumulatorów w ostatnim czasie kilkukrotnie uhonorowany był między innymi nagrodami Platynowy Hit 2013 roku oraz Irydowy Hit 2014 za serię akumulatorów Gold. Te ostatnie nominowane były również w plebiscycie Nasze Dobre Wielkopolskie w kategorii przemysł i technologia.Firma Jenox Akumulatory od kilku lat intensywnie rozbudowuje swój zakład w Chodzieży, inwestując tym samym w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Efektem tych działań są samochodowe akumulatory serii Gold i Classic oraz innowacyjne akumulatory SHD, które dedykowane są do pojazdów ciężarowych i specjalistycznych. Spółka Jenox Akumulatory zatrudnia blisko 160 osób. Dzięki rozwiniętemu systemowi dystrybucji produkty firmy dostępne są w blisko 900 punktach na terenie całego kraju oraz piętnastu państwach Europy.

Źródło: Jenox

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również