Katalog firmy MEWA 2021/22 produktów renomowanych marek już jest dostępny

© MEWA

Udostępnij:

Nowe wydanie katalogu firmy MEWA 2021/22 produktów renomowanych marek obejmuje 288 stron, na których znajdują się informacje o ponad 10 000 artykułów, które potrzebne są w pracy, w tym także aktualne modele wybranych topowych marek, jak też innowacyjne nowości w zakresie rękawic roboczych i obuwia ochronnego. Cała oferta dostępna jest także w sklepie internetowym: https://buy4work.mewa-service.pl.

Katalog firmy MEWA produktów renomowanych marek oferuje odpowiednie wyposażenie do zastosowania w każdej sytuacji w pracy. W ofercie znajdują się certyfikowane rękawice robocze, obuwie ochronne, artykuły do ochrony wzroku, słuchu, głowy i dróg oddechowych, jak tez skóry oraz artykuły higieniczne.

Rabat na nowości do końca września

Na zamówienia dokonane do dnia 30 września 2021 r. przewidziany jest rabat w wysokości 10% na wszystkie nowe artykuły wymienione w katalogu. Dotyczy to np. nowego obuwia ochronnego Albatros, które za połączenie komfortu noszenia, sportowego wyglądu i zaawansowanych funkcji ochronnych uzyskało wyróżnienie w konkursie „German Innovation Award 21“. Nowością w asortymencie firmy MEWA są także aktualne modele sprawdzonego obuwia ochronnego serii Elten Wellmaxx. To obuwie wyposażone jest w doskonale amortyzującą podeszwę.W zakresie środków do ochrony skóry MEWA również poszerzyła swoją ofertę: pojawiły się artykuły przeznaczone do higieny rąk firmy SC Johnson, na przykład bardzo skuteczny środek do dezynfekcji rąk „InstantFOAM® Complete“ w kolumnach dozujących „Touch Free“. W zakresie ochrony dróg oddechowych oraz elementów do zakrywania nosa i ust na stanowisku pracy, asortyment katalogu poszerzony został o maseczki medyczne, maski FFP2 oraz jednorazowe maseczki firmy 3M.

Szybkie dostawy

Na wszelkie pytania dotyczące aktualnej oferty szybko i kompetentnie odpowiedzą telefonicznie lub mailem odpowiednio przeszkoleni pracownicy. Na wielu produktach możemy na życzenie klienta nadrukować lub naszyć jego logo. Zamówienia realizowane są na terenie całego kraju, zwroty są bezpłatne.Źródło: MEWA Textil-Management    

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również