Klucze do pompy wodnej VAG

Klucze do pompy wodnej VAG © Högert Technik

Udostępnij:

Marka Högert Technik znana dotychczas głównie z szerokiego asortymentu narzędzi mechanicznych, budowlanych, akcesoriów do elektronarzędzi czy artykułów BHP rozszerza swoją ofertę o nową kategorię – narzędzia motoryzacyjne.

W nowej kategorii znajdują się wysoko specjalistyczne produkty, dedykowane wybranym pracom zarówno w mniejszych warsztatach samochodowych jak i profesjonalnych serwisach motoryzacyjnych. Są to m.in. podnośniki, ściągacze i rozpinacze, blokady rozrządu, mierniki ciśnienia czy narzędzia do naprawy układu hamulcowego. W ofercie dostępne są narzędzia posiadające uniwersalne zastosowanie, jak również specjalistyczne, dedykowane wybranym markom samochodowym.Wśród nowości dostępnych w sprzedaży od listopada znalazły się m.in. klucze do pompy wodnej VAG, oznaczone indeksami HT8G328 oraz HT8G329, przeznaczone do montażu pompy wodnej w pojazdach marki VW i Audi. Klucz HT8G328, posiadający średnicę wewnętrzną równą 32,5 mm, dedykowany jest pojazdom w wersji bez klimatyzacji. Natomiast klucz HT8G329, o średnicy wewnętrznej 30,5 mm, przeznaczony jest do pojazdów wyposażonych w klimatyzację.

Narzędzia motoryzacyjne dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów markiHögert Technik na terenie całego kraju. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

 Źródło: Högert Technik

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również