Kolejna część akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów MaXserwis & Bilstein przed nami

Udostępnij:

Za nami 12 akcji przeprowadzonych w różnych miastach centralnej i północnej Polski przez firmę Auto Partner wspólnie z partnerem, producentem amortyzatorów Bilstein. Mimo panujących obostrzeń pandemicznych, frekwencja jak zwykle dopisała. Sprawdzono kompleksowo stan 652 pojazdów, średnio ponad 50 w ramach każdej akcji.

Bezpłatne kontrole stanu pojazdów odbywały się we współpracy z warsztatami zrzeszonymi w sieci MaXserwis bądź MaXserwis Premium Motul. Skierowano je do wszystkich posiadaczy samochodów.

kontrola pojazdow

Podczas każdej kontroli bezpłatnie zbadano wiele kluczowych podzespołów, od których jest zależna nie tylko kondycja pojazdu, lecz także zdrowie i życie wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Skontrolowano między innymi:

  • stan amortyzatorów (badania na mobilnym testerze zawieszenia Bilstein),
  • sprawność poszczególnych elementów oświetlenia,
  • stan płynu hamulcowego i płynu w układzie chłodzenia,
  • kondycję akumulatora i sprawność elementów układu elektrycznego,
  • głębokość bieżnika i stan opon.

Każdy z klientów otrzymał pakiet firmowych gadżetów. Często wydarzeniom towarzyszyły szkolenia, a specjaliści w zakresie serwisowania samochodów udzielali praktycznych porad.

Najczęściej notowanymi usterkami były braki w oświetleniu zewnętrznym pojazdów oraz zużyty płyn w układzie hamulcowym. To zagadnienia, które są niezmienne od kilku już lat. Organizatorzy mają nadzieję, że przez akcje sprawdzania stanu technicznego pojazdów wzrasta poziom świadomości kierowców, a także kształtowanie właściwych nawyków okresowej wymiany płynu hamulcowego.

Na dniach rozpocznie się także drugi cykl akcji na południu kraju. Ten cykl obejmie mniejszą liczbę kontroli, jednak należy pamiętać, że każdy sprawdzony samochód oznacza wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

L.p. Serwis Adres  Data
1 AUTO SERWIS
SZNAPKA S.J.
ul. Jeziorska 18
43-188 Orzesze
07.09.2021
2 NAT AUTO STARTER
Sławomir BRACHMAN
ul. Sosnowa 5
44-203 Rybnik
08.09.2021
3 MERC-LUX
Dariusz Rzymski/Novotel
Katowice Parking
al. Roździeńskiego 16
40-202 Katowice
 09.09.2021
4 MOTAR Sp. z o.o. al. Wolności 14
33-200 Dąbrowa Tarnowska
20.09.2021
5 PHUP Auto-Usługi
R. Sopala S.C.   
33-163 Rzepiennik Strzyżewski 160 21.09.2021

W trosce o bezpieczeństwo organizator akcji zaprasza wszystkich kierowców do skorzystania z możliwości sprawdzenia swojego pojazdu.

www.maxserwis.com.pl

Źródło: Auto Partner

Artykuł sponsorowany


Udostępnij:

Drukuj


aE