Kolejne nowe produkty w ofercie Nissens

©

Udostępnij:

Czerwcowy biuletyn Nissens News to kolejna odsłona ciekawych propozycji.Wśród nowych referencji na szczególną uwagę zasługują trzy chłodnice cieczy dedykowane do najnowszego modelu marki Alfa Romeo - Giulietta (10-).

Chłodnice te przeznaczone są do benzynowych wersji silnikowych 1.4 Turbo, 1.8 Turbo jak również do wersji z silnikami wysokoprężnymi 1.6 JTD oraz 2.0 JTD. Ponadto ofertę Nissens wzbogaciły chodnice do Infiniti FX35 i FX45 (03-), nagrzewnica do Opel Vivaro (01-) i Renault Trafic (01-) oraz elektrowentylator do VW Polo (01-).

W zakresie intercoolerów oferta wzbogaciła się o pięć nowości przeznaczonych do Audi A6 (04-), Fiat 500 (07-), Nissan Micra (02-), Smart Fortwo (07-) oraz do VW Passat (10-).

Linia klimatyzacji poszerzona została o chłodnice klimatyzacji do Hyundai Sonata (05-), Mitsubishi Galant (04-), Renault Espace (04-) oraz Suzuki Grand Vitara (01-).

Wszystkie wymienione produkty dostępne są już w sprzedaży. Produkty linii „First Fit", zawierające niezbędne do montażu chłodnicy elementy, oznaczone są specjalnym logo „First Fit".

Więcej informacji na stronie: http://www.nissens.com.pl/ 

Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategorii


#Części zamienne


aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również