KS Tools z nagrodą od TEMOT International

© KS Tools

Udostępnij:

TEMOT International, jedna z największych międzynarodowych grup zakupowych, zorganizowała w maju 2016 w Warszawie konferencję dla członków i dostawców. 

W maju 2016 do grupy TEMOT należało 57 członków z 54 krajów z całego świata z łącznym globalnym przychodem na poziomie 9,2 miliarda euro. Jest to najlepsze osiągnięcie i najwyższy wskaźnik przychodów w całej historii TEMOT International.W ramach zorganizowanej gali TEMOT International‘s Annual Meeting & Executive Supplier‘s Event 2016 i w obecności 380 zaproszonych gości TEMOT International nagrodził najlepszych dostawców roku 2015 w różnych kategoriach.

Firma KS Tools GmbH została nagrodzona za swoje osiągnięcia w kategorii „Sales & Marketing 2015”. Nagrodę odebrali Peter Kühne (Dyrektor Generalny KS Tools), Orhan Altin (Dyrektor Generalny KS Tools) oraz Bernd Fuchs (Sales Director Division LV/CV).

Nagroda ta została przyznana przez udziałowców (członków) grupy w oparciu o ocenę profesjonalizmu w działaniu wszystkich dostawców TEMOT International przez dwanaście miesięcy roku 2015.

W imieniu udziałowców grupy TEMOT nagrody wręczali: Uri Winkler (Członek Zarządu), Fotios Katsardis (Prezes i Dyrektor Generalny), Thomas Kobudzinski (V-ce Prezes Business Development & Commercial Vehicles) oraz Julia Stiewe (Business Development Manager) z TEMOT International Autoparts GmbH.

Źródło: Infprmacja prasowa KS Tools

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również