Lampa OSRAM Onyx Copilot LED

lampka osram copilot © OSRAM

Udostępnij:

Firma OSRAM wprowadziła do sprzedaży nową wersję popularnej lampki LED do zastosowania wewnątrz samochodu – Onyx Copilot. Do dotychczasowych modeli, ładowanych przez gniazdo zapalniczki i montowanych na stałe, dołączył wariant z możliwością zasilania przez port USB.

Onyx Copilot LED stanowi uzupełnienie oświetlenia w kabinie pojazdu, sprawdzi się również podczas pracy przy komputerze. Nieoślepiająca, ciepła barwa światła o temperaturze barwowej 3200 K i elastyczne silikonowe ramię lampki pozwalają na komfortowe użytkowanie i skierowanie wiązki światła tam, gdzie jest ono potrzebne.Onyx Copilot można stosować zarówno w pojazdach z napięciem 12 V, jak i 24 V, a trwałość lampy oszacowano na nawet 20 000 godzin. Produkt dostępny jest w trzech wersjach możliwości ładowania: Onyx Copilot M-7 – do zasilania przez gniazdo zapalniczki, Onyx Copilot L-7 – opcja do zamontowania na stałe oraz Onyx Copilot USB – do ładowania przez port USB. Niezależnie od modelu producent udziela na oprawę 2-letniej gwarancji.

Oryginalna konstrukcja lampy i jej zalety użytkowe są doceniane nie tylko przez samych użytkowników, oprawa została także wyróżniona w prestiżowym konkursie w dziedzinie designu – red dot.

Źródło: OSRAM

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również