Lampy inspekcyjne M-TECH ze wskaźnikiem stanu akumulatora i funkcją powerbank

lampy inspekcyjne IL09 m-tech © M-TECH

Udostępnij:

Lampy inspekcyjne to stały element wyposażenia każdego warsztatu samochodowego dlatego też firma M-Tech kładzie duży nacisk na produkty tego segmentu.

Dla komfortu pracy mechaników ważne jest, aby lampa inspekcyjna nie była źródłem kolejnych kabli w warsztacie, dlatego też idealne rozwiązanie stanowią lampy inspekcyjne w formie lamp czołowych. Posiadają one niezależne zasilanie, jak baterie, akumulatorki ładowane przez złącze USB, stacje dokujące czy też power banki.Oparte są o źródła światła technologii LED, które emitują białe, zbliżone do dziennego światło, neutralne dla ludzkiego oka, dlatego też nie męczy wzroku nawet po kilku godzinach pracy, a emitowane światło skutecznie pokrywa obszar roboczy.

Z uwagi na specyficzne i trudne warunki panujące w warsztacie muszą być odporne na uderzenia mechaniczne oraz szczelne przed pyłem i zalaniem różnymi płynami (IPX4).

Idąc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma M-TECH zastosowała innowacyjne rozwiązanie i przedstawia pierwszą lampę (model IL09), która została wyposażona we wbudowany LEDowy wskaźnik stanu akumulatora, który wskazuje aktualny stopień naładowania baterii.

Dzięki temu, nie trzeba się już martwić, że światło zgaśnie w najmniej oczekiwanym momencie.

W modelu IL09 dodatkowym wyposażeniem jest innowacyjna funkcja powerbank, dzięki której możemy ładować urządzenia mobilne za pomocą portu USB oraz ekstremalnie wytrzymały zestaw akumulatorów o łącznej pojemności 5200 mAh.Natomiast w modelu IL07 nowatorskie zastosowanie ruchomej soczewki pozwala na dopasowanie kierunku (padania) strumienia świetlnego do odpowiednich warunków.

Oba modele są idealne do użytku po zmroku - znacznie zwiększają widoczność osoby, przedmiotu lub pojazdu. Dodatkowym udogodnieniem jest elastyczna opaska na głowę z regulacją rozmiaru. Poręczne i wygodne, przydatne w warsztacie, podczas biegania, kempingu czy jazdy na rowerze.

Źródło: M-TECH

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również