Liqui Moly Polska uruchamia „Test Wiedzy” dla mechaników

© Liqui Moly

Udostępnij:

Składający się z trzech etapów konkurs przeznaczony jest dla pracowników i właścicieli warsztatów naprawy samochodów.

Test składa się z trzech części: pierwsza wystartowała 19 lutego i dotyczy silnika i jego osprzętu. Druga cześć rozpocznie się 10 maja, a jej tematyką jest układ przeniesienia napędu. Trzecia i ostatnia próba rozpocznie się 10 sierpnia i będzie zawierać pytania z zakresu nadwozia, zawieszenia i układu elektrycznego.Nagrodą w konkursie jest urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów Liqui Moly Gear Tronic 2 wraz z zestawem złączek o wartości 25 000 zł. Również dla zwycięzców poszczegolnych etapów Liqui Moly Polska przygotowało nagrody: zestaw chemii serwisowej Liqui Moly lub zestaw dodatków do paliwa oraz oleju firmy Liqui Moly.

To jednak nie wszystko, bowiem organizator przygotował specjalne koszulki dla osób, które zdobędą minimum 50% punktów w pierwszej części testu (silnik i osprzęt). Zwycięzcy poszczególnych etapów zostaną wyłonieni na dzień przed rozpoczęciem kolejnej fazy konkursu. Wyniki całego konkursu zostaną ogłoszone 25.11.2019 r.

Konkurs przeznaczony jest dla pracowników i właścicieli warsztatów naprawy samochodów, przy czym test może być rozwiązany przez tylko jedną osobę z danego warsztatu. Test dostepny jest na stronie https://www.liqui-moly.pl/konkurs-wielki-test-wiedzy/.

Źródło: Liqui Moly

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również