Mahle Aftermarket gotowe do uruchomienia sprzedaży w styczniu

mahle aftermarket części © mahle aftermarket

Udostępnij:

W związku z nabyciem całkowitego udziału w firmie Behr Hella Service przez firmę Mahle Aftermarket, z dniem 1 stycznia 2020 roku wszystkie dotychczasowe działania Behr Hella Service zostają przeniesione do firmy Mahle.

Nowe centrum logistyczne we Wrocławiu, które w przyszłości będzie hubem dystrybucji produktów układów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarówkach, pojazdach rolniczych oraz maszynach budowlanych jest obecnie towarowane. Pozwoli to firmie MAHLE zapewnić wysoki poziom dostępności produktów i krótki czas realizacji dostaw oraz zapewni skalowalność oferty produktowej. Centra logistyczne MAHLE Aftermarket w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Turcji, Rosji, Brazylii, USA i Chinach są również wyposażone i gotowe do przyjmowania zamówień.Dzięki szerszej ofercie produktów do układów chłodzenia i zarządzania temperaturą, MAHLE zwiększa swój udział w rynku coraz bardziej znaczących pojazdów elektrycznych. Kontrola temperatury jest jednym z najważniejszych elementów prawidłowej pracy pojazdów zasilanych elektrycznie.

Reakcja naszych klientów na uruchomienie kampanii była bardzo pozytywna. Warsztaty są świadome wyzwań płynących ze zmian w mobilności oraz z zastosowania różnorodnych rozwiązań technologicznych i liczą na nasze wsparcie w tej kwestii. Będziemy im pomagać, dostarczając rozwiązania zapewniające szybką i prawidłową diagnostykę pojazdów, wsparcie rozwiązań serwisowych, odpowiednie informacje oraz oczywiście części zamienne – powiedział Olaf Henning, Dyrektor Zarządzający oraz Vice-Prezes MAHLE Aftermarket.

Aby pomóc warsztatom zapoznać się z nową gamą produktów do układów chłodzenia, MAHLE Aftermarket oferuje również szkolenia produktowe oraz te dotyczące technik serwisowania i naprawy konkretnych marek samochodów dostępnych w urządzeniach serwisowych i diagnostycznych. Źródło: Mahle Aftermarket

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również