Maszyny do czyszczenia filtrów DPF i Adblue FAP

regeneracja DPF © Pixabay

Udostępnij:

Serwis Auto Majster oferuje zaawansowane serwisowanie i obsługę filtra cząstek stałych silnika Diesel dla pojazdów ciężarowych i osobowych. 

Seria głównych produktów KrugerQ DPF 2 i KrugerQ DPF3 wykorzystuje technologię do praktycznego usuwania 99% sadzy i popiołu w celu przywrócenia funkcji zablokowanego filtra i przywrócenia jego ciśnienia wstecznego do jego oryginalnej specyfikacji. Filtry przy użyciu maszyny KrugerQ DPF2 mogą być sukcesywnie w procesie czyszczenia w pełni zdiagnozowane za pomocą przepływomierza z programem "Automatyczny Pomiar" przed, jak i po regeneracji. Ponadto serwis oferuje także maszyny w zakresie regeneracji katalizatorów AdBlue.W przypadku każdego DPF, który został poważnie zablokowany przy kilkukrotnym zagęszczeniu sadzą, można ciśnieniowo zregenerować filtr w celu poluzowania popiołu i wypłukania go. Można go wówczas łatwo opróżnić, tak aby wydajność DPF została w pełni zregenerowana. Czas czyszczenia wynosi zazwyczaj 15-45 minut - w zależności od dostępnej ilości powietrza i stanu samego DPF.

Maszyna w zależności od potrzeb jest w pełni skomputeryzowana. Charakteryzuje się łatwością obsługi, tworzeniem pomiaru oraz raportowaniem wielkości zanieczyszczenia katalizatorów przed i po operacji. Samo czyszczenie katalizatorów DPF za pomocą urządzeń KrugerQ odbywa się jednoosobowo. Operator maszyny ma możliwość wyczyścić każdego rodzaju katalizator, gdyż każda maszyna wyposażona jest w odpowiedni osprzęt. Filtry i separatory umożliwiają oddzielanie zanieczyszczeń pomiędzy zachodzącymi procesami.

Źródło: Auto Majster

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również