Mazda i Yokohama z promocją na komplet kół na zimowych oponach

czerwona mazda na śniegu © Yokohama

Udostępnij:

Składając zamówienie u autoryzowanego dealera Mazdy na wybrane modele aut wyprodukowane w 2019 r. można otrzymać w pakiecie komplet kół na zimowych oponach Yokohama.


Mazda i Yokohama nawiązały współpracę dotyczącą zamówień na samochody wyprodukowane w 2019 roku. Klienci, którzy wybiorą modele: Mazda 3, Mazda 6, Mazda CX-3, Mazda CX-5 i Mazda MX-5 m będą mogli dodatkowo, za 1 zł, zakupić komplet kół z zimowymi oponami BluEarth *Winter V905 na felgach Mazdy. Michał Błaszak, szef serwisu autoryzowanego dealera Mazdy – Nordic Motor, po testach opon zimowych w Centrum Testowym Yokohama w Szwecji, tak wypowiedział się na temat tego modelu – Brak poślizgu podczas ruszania, pewność prowadzenia, krótka droga hamowania, pewne trzymanie w zakrętach. Ta opona bardzo dobrze sprawdza się w warunkach surowej zimy.


TOP w kategorii
Yokohama BluEarth *Winter V905 to zimowe ogumienie przeznaczone do średnich i dużych aut osobowych, także SUV-ów i crossoverów. Dzięki zastosowaniu technologicznie zaawansowanej mieszanki BluEarth z dodatkiem olejku pomarańczowego model gwarantuje bezpieczną jazdę przy wysokich prędkościach, zapewniając bardzo dobrą trakcję na śniegu i mokrej drodze. Kierunkowy bieżnik z pionowymi i skośnymi rowkami o różnych kątach nachylenia zapewnia lepszą kontrolę nad pojazdem w zakrętach i przy zmianie pasów, natomiast układ przelotowych rowków „see-through” drenaż podczas deszczu i brei.

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również