Mniej połączeń, więcej korzyści – reduktor R02 EL od STAG

© AC S.A.

Udostępnij:

Po pierwsze, mniej ilości połączeń, po drugie, zapewnienie większej szczelności, po trzecie, ułatwienie i skrócenie czasu montażu pracownikom warsztatów montujących instalacje autogaz – te trzy cechy charakteryzują nowy produkt marki STAG, który wchodzi właśnie do sprzedaży.

Jednostopniowy zintegrowany z elektrozaworem i filtrem reduktor STAG R02 EL przeznaczony jest do samochodowej instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu. Urządzenie redukuje ciśnienie napływającego ze zbiornika gazu LPG i powoduje jego przejście w fazę gazową.System izolacji termicznej

Cechami wyróżniającymi reduktor są jego małe gabaryty oraz unikalna konstrukcja. Składają się na nią dwa aluminiowe odlewy i pokrywa zabezpieczająca przed wychładzaniem gazu, co gwarantuje doskonałą izolację cieplną. Dzięki unikalnej budowie STAG R02 EL bardzo szybko się nagrzewa, przez co szybko następuje przełączenie na gaz. Sterownik nie musi więc wykonywać dodatkowej pracy w postaci korekcji temperatury. Wysoka wydajność termiczna oraz odporność na zanieczyszczenia zawarte w LPG sprawiają, że reduktor jest opcją wartą uwagi przy wyborze elementów składowych instalacji autogaz.


TOP w kategorii
System stabilizacji ciśnienia

Reduktor STAG R02 EL został wyposażony w unikalny system, który podczas jazdy samochodem w różnych warunkach drogowych zapewnia stałe ciśnienie zasilania listew wtryskowych. Na uwagę zasługuje również fakt, iż stabilność jest gwarantowana i niezależna od ciśnienia wejściowego z butli gazowej.

Uniwersalny system mocowania

Urządzenie mocowane jest tylko na jedną – centralnie umieszczoną śrubę, co pozwala na montaż reduktora praktycznie w każdym położeniu. Uniwersalność urządzenia dopełnia system kolanek przyłączeniowych możliwych do konfiguracji w dowolnym układzie.

© AC S.A.

Nowy reduktor ze zintegrowanym elektrozaworem jest odpowiedzią producenta, AC S.A., na potrzeby rynku. Firma dostosowuje oferowaną gamę produktów sygnowanych logo STAG zgodnie z sugestiami pracowników warsztatów montujących instalacje autogaz oraz stale rozwijająca się myślą techniczną. Produkt będzie znacznym ułatwieniem dla montażysty zarówno w trakcie uruchamiania jak i serwisowania instalacji LPG.

AC S.A. jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem kompletnych systemów autogaz LPG
i CNG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje od 1986 roku i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju (wg szacunków ponad 50 proc. udział w rynku polskim). Oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG i CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie. Więcej informacji o firmie AC S.A. i marce STAG znajduje się na stronie: http://www.ac.com.pl/.

Źródło: Informacja prasowa AC S.A.

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również